REZULTATI SA TREĆEG FESTIVALA RADA SREDNJIH TEHNIČKIH I STRUČNIH ŠKOLA BiH

STRUČNA ZVANJA

ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARSKE TEHNIKE I AUTOMATIKE

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
LAKIĆ SLAVIŠA JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA 65 I
ZEKIĆ SRĐAN JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH 10 II
ZUBAČA JASMINA JU SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA SARAJEVO 5 III
ALBAŠIĆ NEDŽAD JU MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA TRAVNIK 0 IV
AHMETAŠEVIĆ ARMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO-MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC 0 IV
ŠABAČKIĆ DŽEVAD JU MJEŠOVITA ELEKTROTEHNIČKA I DRVOPRERAĐIVAČKA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ 0 IV
TALETOVIĆ MUJO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ” GRADAČAC 0 IV
DERLIĆ AJDIN JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI 0 IV
KOTORIĆ ESMA JU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA 0 IV

ELEKTROTEHNIČAR MEHATRONIKE

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
BALAVAC JASMINA JU SREDNJA MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA ŠKOLA MOSTAR 95 I
BRKOVIĆ ADNAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA 90 II
JOSIĆ DRAGAN JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKODISTRIKT BiH 40 III
DŽAFEROVIĆ ARNEL JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO 20 IV

ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ALIĆ NEDIM JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA TEŠANJ 29 I
MULAOSMANOVIĆ DINO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK 12,5 II
JAMAKOVIĆ MINHETA JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “HASIB HADŽOVIĆ” GORAŽDE 0
ALIČIĆ EMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ‘HASAN KIKIĆ’ GRADAČAC 0
BEĆIROVIĆ ARMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA 0
BLAGOJEVIĆ ŽELJKO JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH 0
MULASMAJIĆ TARIK JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ 0
OSMANČEVIĆ ALEN JU MJEŠOVITA ELEKTROTEHNIČKA I DRVOPRERAĐIVAČKA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ 0
PADALOVIĆ KENAN JU SREDNJA ŠKOLA KONJIC 0
MUJKIĆ ELDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 0
HODŽIĆ ANEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “MEHMEDALIJA MAK DIZDAR” BREZA 0
JUSIĆ AVDO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ŽIVINICE 0

ELEKTROTEHNIČAR ELEKTRONIKE

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ČURTIĆ MAJDA JU SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA SARAJEVO 55 I
HAJRIĆ ADNAN JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO 50 II
BADŽA JASMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA 20 III
KITIĆ MIRKO JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKODISTRIKT BiH 15 IV
SEJDINOSKI MAHIR JU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA 10 IV

ELEKTROTEHNIČAR TELEKOMUNIKACIJA

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
DIZDAR MUAMER JU SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA SARAJEVO 90 I
MALKOČEVIĆ SEMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA 20 II

MAŠINSKI TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO PROJEKTOVANJE – AUTOCAD
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
MUJKIĆ NIRMAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 100 I
GRABOVICA SANEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK 98 II
HALILOVIĆ ZULIJA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA 95 III
MUSLIĆ HARIS JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI 92 IV
CRVENKOVIĆ IVAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO-MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC 90 V
KOLAŠINAC NADINA JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA SARAJEVO 80 VI
HUSELJIĆ BELMIN JU SREDNJA MAŠINSKO-SAOBRAĆAJNA ŠKOLA MOSTAR 65 VII
BRADIĆ BELMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA 60 VIII
KLICO EMIR JU SREDNJA MAŠINSKA TEHNIČKA ŠKOLA SARAJEVO 40 IX
MAHUKIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA TUZLA 35 X
MILAVICA HARIS JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 30 XI
SUBOTIĆ BOJAN TEHNIČKA ŠKOLA GRADIŠKA 15 XII
ZELJKOVIĆ MILOŠ MAŠINSKA ŠKOLA PRIJEDOR 5 XIII
KEHONJIĆ AGO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA 5 XIII
SMAJLOVIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ” GRADAČAC 0 XV
VEJZOVIĆ MIRSAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ŽIVINICE 0 XV
HRUSTEMOVIĆ ADO JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ 0 XV

MAŠINSKI TEHNIČAR OPERATER ZA CNC MAŠINE

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
HAMZIĆ AMEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 90 I
ĐULABIĆ DARIO JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA TUZLA 76,67 II
HAMZA ZERINA JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA SARAJEVO 56,67 III
SALKANOVIĆ ADEM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA 50 IV
JAŠAREVIĆ DAMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK 41,67 V
MUHIĆ ŠEMSO JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI 38,3 VI

MAŠINSKI TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO PROJEKTOVANJE – 3D MODELIRANJE

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
MEHIĆ ATIF JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 79 I
SAVIĆ SAŠA MJEŠOVITA ŠKOLA “NIKOLA TESLA” TESLIĆ 77 II
HOTIĆ DINO TEHNIČKA ŠKOLA GRADIČKA 72 III
MARIĆ MUSTAFA JU SREDNJA MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA ŠKOLA MOSTAR 66 IV
ŠEHIĆ ARMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA TUZLA 65 V
MRŠIĆ PREDRAG MAŠINSKA ŠKOLA PRIJEDOR 58 VI
MUSLIM DŽEVAD JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA SARAJEVO 56,5 VII
PEDLJIĆ EMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK 45,5 VIII
ČAMDŽIĆ ALMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA 25,5 IX
ARNAUT ENIJAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA 25 X
MEMIŠEVIĆ DŽEVAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO – MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC 24 XI
JUSUFOVIĆ RESUL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ŽIVINICE 18 XII
DAUTOVIĆ ADMIR JU SREDNJA MAŠINSKA TEHNIČKA ŠKOLA SARAJEVO 17 XIII
ČOVIĆ ALMIR JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI 16 XIV

MAŠINSKI TEHNIČAR – OPĆI SMJER

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ŠEHIĆ ISMAIL JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 70 I
MUJKANOVIĆ AHMET JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO-MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC 24 II
TRIVUNOVIĆ ĐOKO MJEŠOVITA ŠKOLA “NIKOLA TESLA” TESLIĆ 23 III
HAMZIĆ ALEN JU MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ 15 IV
MIJIĆ MILAN MAŠINSKA ŠKOLA PRIJEDOR 10 V
MEHMEDOVIĆ VELDANA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA 0 VI
ŠABIĆ ESMIR JU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA 0 VI
ILIČIĆ DAMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ 0 VI
RAŽANICA AIDA JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “HASIB HADŽOVIĆ” GORAŽDE 0 VI
BEGOVIĆ ADEL JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ 0 VI
SAČIĆ HARIS JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI 0 VI

GEODETSKI TEHNIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
KULO NEDIM JU SREDNJA GRAĐEVINSKO- GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO 20 I
HADŽIĆ MIRELA JU MJEŠOVITA SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA TUZLA 15 II
ĐUKIĆ DEJAN GRAĐEVINSKA ŠKOLA BANJA LUKA 5 III

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
RAMIĆ ELVIR JU SREDNJA GRAĐEVINSKO- GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO 96 I
BJELAJAC ĐORĐE GRAĐEVINSKA ŠKOLA BANJA LUKA 81 II
IMAMOVIĆ DŽEVAD JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI 70 III
KELEMAN ALEKSANDAR GRAĐEVINSKA ŠKOLA BANJA LUKA 68 IV
IVANIĆ GORAN JU MJEŠOVITA SREDNJA GRAĐEVINSKO – GEODETSKA ŠKOLA TUZLA 66 V
BULJIĆ KENAN JU “II SREDNJA ŠKOLA” CAZIN 65 VI
TUKIĆ ENES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ” GRADAČAC 58 VII
IMŠIROVIĆ IRMA JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH 39 VIII
PETROVIĆ BOJAN SREDNJA ŠKOLA PRNJAVOR 35 IX
KARIĆ MAHDI JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI 30 X

ARHITEKTONSKI TEHNIČAR
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
MUŠIĆ MERSAD JU MJEŠOVITA SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA TUZLA 84 I
JOVIĆ SLAĐAN JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH 75 II
SEJDINOVSKI MIRZA JU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA 47 III
JAŠAREVIĆ DEMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 43 IV
NEDIMOVIĆ NILANA GRAĐEVINSKA ŠKOLA BANJA LUKA 40 V
KURTANOVIĆ HARIS JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI 31 VI
BEGANOVIĆ ELVIS JU “II SREDNJA ŠKOLA” CAZIN 19 VII
KUČANIN ELMEDIN JU SREDNJA GRAĐEVINSKO – GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO 0 VIII

ŠUMARSKI TEHNIČAR
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ALAJMOVIĆ SAMRA JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI 92 I
JELIĆ OGNJEN ŠKOLA UČENIKA U PRIVREDI BANJA LUKA 87 II
KRSTIĆ SINIŠA SREDNJOŠKOLSKI CENTAR “MILORAD VLAČIĆ” VLASENICA 78 III
MUJČINOVIĆ SAMIRA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ŽIVINICE 33 IV

TEHNIČAR FINALNE OBRADE DRVETA

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
PEHADŽIĆ JASMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KLJUČ 85 I
SULJIĆ OSMAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ŽIVINICE 50 II
DAUTOVIĆ IBRAHIM SREDNJOŠKOLSKI CENTAR “MILORAD VLAČIĆ” VLASENICA 10 III

TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
KARIĆ ELMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO-MAŠINSKA ŠKOLA LUKAVAC 97,5 I
KORJENIĆ ŠAĆIR JU SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE SARAJEVO 87,5 II
HADŽIĆ JUSUF JU MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ 57,5 III
KAZIĆ EMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SANSKI MOST 35 IV
ALETIĆ ADMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK 20 V
CERIĆ FARUK JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA TUZLA 17 VI
MUMINOVIĆ AMEL JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “HASIB HADŽOVIĆ” GORAŽDE 12 VII
SMAJLOVIĆ EDVIN JU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA 0 VIII

TEKSTILNI TEHNIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
DEDIĆ EDINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA 89 I
RAVKIĆ MUHAREMA JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH 77 II
GRAHIĆ MIRNES JU MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA TRAVNIK 75 III
ŠUĆUROVIĆ ALMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ” 62 IV
LIGATA IRMA JU SREDNJA ŠKOLA ZA KOŽU TEKSTIL I DIZAJN SARAJEVO 10 V

HEMIJSKI TEHNIČAR – BIOTEHNOLOŠKI SMJER

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ATANOVIĆ MEDINA JU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA 100 I
PILAVDŽIĆ IRMA JU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA 100 II
JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “HASIB HADŽOVIĆ” GORAŽDE 85 III
JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “HASIB HADŽOVIĆ” GORAŽDE 59 IV

HEMIJSKI TEHNIČAR – OPĆI SMJER

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
TURULJA ELMA JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “HASIB HADŽOVIĆ” GORAŽDE 41,9 I
HODŽIĆ MAIDA JU MJEŠOVITA SREDNJA EKONOMSKO-HEMIJSKA ŠKOLA LUKAVAC 41,2 II
ŠILIĆ ŠEJLA JU MJEŠOVITA SREDNJA HEMIJSKA ŠKOLA TUZLA 28,9 III
VALENTIĆ AZRA JU TEHNIČKA ŠKOLA ZENICA 27,9 IV

EKONOMSKI TEHNIČAR
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ZATEGA BERINA JU SREDNJA ŠKOLA KONJIC 80 I
STOJANOVIĆ DRAGANA EKONOMSKA ŠKOLA BIJELJINA 76 II
VLADIĆ MILICA EKONOMSKA ŠKOLA BIJELJINA 76 III
DURAKOVIĆ AMELA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 76 IV
HARBINJA ALMA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 64 V
OMEROVIĆ MIRHETA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK 64 V
MEHMEDOVIĆ ADILA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA 64 V
HODŽIĆ HARIS JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI 56 VIII
LEPIR JOVANA SREDNJA ŠKOLA PRNJAVOR 50 IX
SUKIĆ MIRSADA JU SREDNJA EKONOMSKA I UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA MOSTAR 48 X
HADŽIĆ SAMRA JU SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA TUZLA 48 X
PILAV JASMINA JU SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA TEŠANJ 38 XII
GRADŽANKIĆ JASMINA JU SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA TUZLA 37 XIII
IBRAKOVIĆ ADELA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ 35 XIV
PRELIĆ NEDŽADA JU MJEŠOVITA SREDNJA EKONOMSKO-HEMIJSKA ŠKOLA LUKAVAC 30 XV
HAMDIĆ SANEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SANSKI MOST 30 XV
TURBO AMEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “MEHMEDALIJA MAK DIZDAR” BREZA 28 XVII
IBRIČIĆ AMELA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK 27 XVIII
DAUTOVIĆ SELMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA DOBOJ ISTOK 20 XIX
HADŽIRAŠIDOVIĆ DŽENANA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA 16 XX
ROMULIĆ DŽENANA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ 16 XX
ABDURAHMANOVIĆ NASER JU MJEŠOVITA SREDNJA EKONOMSKO-HEMIJSKA ŠKOLA LUKAVAC 14 XXII
AVDIĆ BENJAMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ 7 XXIII
HASANOVIĆ MERISA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA 6 XXIV
KERMO HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA 2 XXV
KOSTJEREVAC SENA JU SREDNJA TRGOVINSKA ŠKOLA TUZLA 0 XXVI

TURISTIČKI TEHNIČAR, HOTELSKO-TURISTIČKI TEHNIČAR, UGOSTITELJSKO-TURISTIČKI TEHNIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
JOČETOVIĆ IZABELA JU TURISTIČKO – UGOSTITELJSKA ŠKOLA TUZLA 40,5 I
BEŠIĆ SENADIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SANSKI MOST 39,5 II
MEHMEDIĆ SELMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA 38 III
BEĆIROVIĆ AMRA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA 32,5 IV
TOROMANOVIĆ EMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ 32 V
MATUH GORANA JU SREDNJA UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA SARAJEVO 32 V
BEŠIĆ AMRA JU SREDNJA ŠKOLA JABLANICA 31 VII
MAZOVIĆ RADA SREDNJOŠKOLSKI CENTAR “MILORAD VLAČIĆ” VLASENICA 22 VIII
TRIVIĆ SUZANA UGOSTITELJSKO – TRGOVINSKO – TURISTIČKA ŠKOLA BANJA LUKA 17,5 IX

POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
HUSIĆ SUMEA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA 60 I
MAKSIMOVIĆ PERICA JU POLJOPRIVREDNO – MEDICINSKA ŠKOLA BRČKO 40 II
HASANOVIĆ HASAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA 32 III
ĐOGIĆ HAZIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ŽIVINICE 25 IV
HADŽIHAŠIMBE-GOVIĆ ALMINA JU POLJOPRIVREDNA, VETERINARSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA 20 V
ARIFOVIĆ SEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA 20 V
BILAJAC TARIK JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ” GRADAČAC 18 VII
DEDIĆ ALMEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SREBRENIK 10 VIII
BUBALO SEAD JU SREDNJA TEKSTILNA I POLJOPRIVREDNA ŠKOLA MOSTAR 0 IX
BOŽIĆ ALEKSANDRA SREDNJOŠKOLSKI CENTAR “MILORAD VLAČIĆ” VLASENICA 0 IX
JUHIĆ SENIDA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA 0 IX

VETERINARSKI TEHNIČAR
PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ALIĆ ELDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA 95 I
FEZIĆ SAFET JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA 88 II
ALIKADIĆ DAMIR JU POLJOPRIVREDNA, VETERINARSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA SARAJEVO 85 III
IVANČIČEVIĆ GOJKO JU POLJOPRIVREDNO – MEDICINSKA ŠKOLA BRČKO 71 IV
LENĐER MARINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA 70 V

PREHRAMBENI TEHNIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
DIVLJANKIĆ ADEMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ‘HASAN KIKIĆ’ GRADAČAC 100 I
ŠABANOVIĆ ALEM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA 90 II
GRBO ŠEJLA JU POLJOPRIVREDNA, VETERINARSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA SARAJEVO 85 III
ILIĆ RADOJKA JU POLJOPRIVREDNO – MEDICINSKA ŠKOLA BRČKO 70 IV
BEGIČIĆ ALMEDINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA 40 V

ZANIMANJA

ELEKTRIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ĐURIĆ GORAN MJEŠOVITA ŠKOLA “NIKOLA TESLA”, TESLIĆ 100 I
SIMIĆ STEFAN SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA, DOBOJ 98 II
UMIHANIĆ AHMET JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, ŽIVINICE 96 III
KADUŠIĆ JASMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 94 IV
MUJANOVIĆ SENAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 92 V
FAZLIĆ BEKIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, GRAČANICA 90 VI
POPOVIĆ NIKOLA ŠKOLA UČENIKA U PRIVREDI BANJA LUKA, BANJA LUKA 88 VII
VARUŠIĆ HALIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 82 VIII
KIŠIĆ DINO JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 74 IX
SINANOVIĆ SAMED TEHNIČKA ŠKOLA “MIHAJLO PUPIN”, BIJELJINA 68 X
IKANOVIĆ ŠEMSO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK, TEOČAK 60 XI
JUSUPOVIĆ TARIK JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA KAKANJ, KAKANJ 46 XII
NOVAK VANJA JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH, BRČKO 36 XIII

ELEKTROINSTALATER – ELEKTROMEHANIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
BAČIĆ MUAMER JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 98 I
HADŽIAHMETOVIĆ AMEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 96 II
MAŠIĆ AMAR JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 82 III
ŠABANOVIĆ ELDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 80 IV
POSAVLJAK SAMED JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 76 V
LJUBLJANKIĆ ABDULAH JU MJEŠOVITA ELEKTROTEHNIČKA I DRVOPRERAĐIVAČKA SREDNJA ŠKOLA BIHAĆ, BIHAĆ 76 V
KARAHMET SELVEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, MAGLAJ 75 VII
MUJAKOVIĆ ALDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK, TEOČAK 70 VIII
GABELA EDIS JU SREDNJA ŠKOLA KONJIC, KONJIC 34 IX
SALKANOVIĆ MIRSAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, ŽIVINICE 2 X
MRDAKOVIĆ MARKO JU SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA, MOSTAR 0 XI

ELEKTRONIČAR TELEKOMUNIKACIJA

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
JOSIPOVIĆ BORIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 100 I
CURIĆ JASMIN JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO, SARAJEVO 98 II
ORMANOVIĆ MAIID JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 93 III
TODIĆ JELENKO ŠKOLA UČENIKA U PRIVREDI BANJA LUKA, BANJA LUKA 83 IV
MUSTAFIĆ AZMIR JU SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA, SARAJEVO 0 V

AUTOMEHANIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
HAJDAREVIĆ AMAR JU SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE, SARAJEVO 100 I
KANTIĆ MUJO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 94 II
STOJAKOVIĆ ĐURO TEHNIČKA ŠKOLA, GRADIŠKA 90 III
MEMIŠEVIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA, TUZLA 89 IV
SUBAŠIĆ OSMAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, GRAČANICA 88 V
ČEKETIĆ JOVAN TEHNIČKA ŠKOLA “MIHAJLO PUPIN”, BIJELJINA 85 VI
HUSIĆ ELVEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 83 VII
KARALIĆ SENAD JU MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA, TRAVNIK 79 VIII
OMANOVIĆ LATIF JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA , BUSOVAČA 76 IX
PADAN NISVET JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANKI MOST 76 IX
ALISPAHIĆ SENAD JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO, SARAJEVO 75 XI
NUKIĆ ELDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO – MAŠINSKA ŠKOLA, LUKAVAC 75 XI
ČOLAKOVIĆ ARMIN JU SREDNJA MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA ŠKOLA, MOSTAR 73 XIII
KORAČ KEDAN JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA “DŽEMAL BIJEDIĆ” GORAŽDE, GORAŽDE 72 XIV
DURAKOVIĆ HAJRUDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “BUŽIM”, BUŽIM 71 XV
ŠURKOVIĆ KENAN JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA, VOGOŠĆA 68 XVI
JUSIĆ SELIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, ŽIVINICE 68 XVI
CVJETKOVIĆ STOJAN JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH, BRČKO 67 XVIII
DELIOMEROVIĆ ADNAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 64 XIX
MORJANČIĆ NERMAN JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ, ILIJAŠ 64 XIX
AHMETSPAHIĆ EMIR JU STRUČNA INDUSTRIJSKA ŠKOLA, ZENICA 63 XXI
SOFTIĆ MIRSAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 62 XXII
GRLJEVIĆ HARIS JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA, SARAJEVO 61 XXIII
GORDANOVIĆ NEBOJŠA MJEŠOVITA ŠKOLA “NIKOLA TESLA”, TESLIĆ 61 XXIV
BAJRAKTAREVIĆ JASMIN JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 60 XXV
BAJIĆ JASMIN JU SREDNJA ŠKOLA KONJIC, KONJIC 57 XXVI
BEĆIROVIĆ ZENAID JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 56 XXVII
HADŽIĆ ADIS JU “I SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 22 XXVIII
SALKIĆ ADMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ, ČELIĆ 0 XXIX

VOZAČ MOTORNIH VOZILA

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
LAZIĆ ĐURO TEHNIČKA ŠKOLA “MIHAJLO PUPIN”, BIJELJINA 94 I
MUSIĆ VAHDET JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 91 II
ŠEHIĆ FUAD JU SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE, SARAJEVO 89 III
KADIĆ ERMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO – MAŠINSKA ŠKOLA, LUKAVAC 83 IV
BERBIĆ RAMO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 83 IV
TALIĆ AMMAR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 81 VI
BEČIĆ ADNAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TUZLA 80 VII
HADŽIĆ AZER JU SREDNJA MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA ŠKOLA, MOSTAR 79 VIII
KAVAZ SIDIK JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 78 IX
HUSKIĆ SABIT JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 76 X
KLIČIĆ ALDIN JU “I SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 69 XI

BRAVAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
SMAJIĆ ELVIS JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 95 I
KURAVICA ŽIVOIN SREDNJA ŠKOLA PRNJAVOR, PRNJAVOR 87 II
BEŠIĆ SANEL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA, BUSOVAČA 83 III
ČUĆUKOVIĆ NUSMIR JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA, VOGOŠĆA 81 IV
GRGIĆ ŽIVKO TEHNIČKA ŠKOLA, GRADIŠKA 79 V
NESTOROVIĆ DANIJEL JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH, BRČKO 77 VI
BUBIĆ SEAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK, TEOČAK 74 VII
MALIĆ VEDRAN JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO, SARAJEVO 68 VIII
MAŠIĆ MAID JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 66 IX
STANOJEVIĆ NENAD MAŠINSKA ŠKOLA, PRIJEDOR 64 X
MUŠIJA BELMIR JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA KAKANJ, KAKANJ 50 XI
DIZDAREVIĆ SEMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “BUŽIM”, BUŽIM 50 XI
MEHMEDOVIĆ MAHIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 50 XI
BIKIĆ ERMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ, ČELIĆ 50 XI
NADAREVIĆ SINAN JU “I SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 50 XI
RAMIĆ SAMIR JU MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, BIHAĆ 50 XI
JAUZOVIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KLJUČ, KLJUČ 50 XI
HAKALOVIĆ SABIT JU SREDNJA ŠKOLA KONJIC, KONJIC 50 XI
MURATOVIĆ IZET JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 50 XI
MUHIĆ ADNAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO – MAŠINSKA ŠKOLA, LUKAVAC 50 XI
LUKIĆ MARKO SREDNJA ŠKOLA “PETAR II PETROVIĆ NJEGOŠ”, ŠEKOVIĆI 50 XI
KAHVEDŽIĆ OMER JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 50 XI
MLAĐANOVIĆ SLAĐAN TEHNIČKA ŠKOLA “MIHAJLO PUPIN”, BIJELJINA 50 XI
HUSAKOVIĆ ELMEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, MAGLAJ 50 XI
SELMAN BAJRO JU MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA, TRAVNIK 50 XI
STUPAR SELVEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA, ZENICA 50 XI
MEMIĆ ADIL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 50 XI
DŽINIĆ SAFET JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 50 XI
AGIĆ MIRNES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 50 XI

METALOSTRUGAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
LJUBOJEVIĆ SLAVIŠA SREDNJA ŠKOLA PRNJAVOR, PRNJAVOR 95 I
BABIĆ SLAVKO TEHNIČKA ŠKOLA, GRADIŠKA 93 II
MIŠIĆ DRAGUTIN MJEŠOVITA ŠKOLA “NIKOLA TESLA”, TESLIĆ 83 III
BERIŠA EDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KLJUČ, KLJUČ 80 IV
HAZIĆ ERMIN JU STRUČNA INDUSTRIJSKA ŠKOLA, ZENICA 65 V
MUSTAFIĆ MIRSAD JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 55 VI
DRAGIČEVIĆ SLOBODAN JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH, BRČKO 45 VII
HADŽIMEHIĆ AJDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 40 VIII
TODOROVIĆ SRĐAN TEHNIČKA ŠKOLA “MIHAJLO PUPIN”, BIJELJINA 30 IX

ZAVARIVAČ

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
BURGIĆ REFIK JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO – MAŠINSKA ŠKOLA, LUKAVAC 100 I
HODŽIĆ MIRNES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK, TEOČAK 90 II
BOJANIĆ RADENKO SREDNJA ŠKOLA “PETAR II PETROVIĆ NJEGOŠ”, ŠEKOVIĆI 85 III
HODŽIĆ NEDIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 82 IV
ĐUKIĆ DEJAN TEHNIČKA ŠKOLA, GRADIŠKA 79 V
MEHIĆ MUSTAFA JU MJEŠOVITA SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA, TRAVNIK 75 VI
BAJRAMI MERIS JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA, TUZLA 70 VII
POLJAKOVIĆ ALMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 65 VIII
HUSEJNOVIĆ HUSNIJA JU STRUČNA INDUSTRIJSKA ŠKOLA, ZENICA 64 IX
PAJIĆ MARIO JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, ŽIVINICE 63 X
MURATOVIĆ SEID JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 60 XI
PLAVIČIĆ BENJAMIN JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA “DŽEMAL BIJEDIĆ” GORAŽDE, GORAŽDE 58 XII
OKLOBDŽIJA NOVAK MAŠINSKA ŠKOLA, PRIJEDOR 54 XIII
KARAMUJA KENAN JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA KAKANJ, KAKANJ 49 XIV
SELIMOVIĆ ALMIN JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ, ILIJAŠ 43 XV
HALILOVIĆ ADMIR JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA, SARAJEVO 42 XVI
TANJIĆ KEMAL JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ, ČELIĆ 41 XVII
DŽAFIĆ ADIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 41 XVII
MOJANOVIĆ ALMIR JU MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, BIHAĆ 36 XIX
DJEDOVIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 36 XIX
DELIĆ NERMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, MAGLAJ 30 XXI
SALIHOVIĆ ENES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 24 XXII
KUBAT ENVER JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO, SARAJEVO 24 XXII

MAŠINBRAVAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
FEJZAGIĆ MIRNES JU SREDNJA ŠKOLA KONJIC, KONJIC 100 I
CEROVAC VERNES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 98 II
KAROVIĆ SUAD JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA “DŽEMAL BIJEDIĆ” GORAŽDE, GORAŽDE 96 III

PLINSKI I VODOINSTALATER

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
AVDIĆ JASMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, MAGLAJ 90 I
SIMNICA ORHAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, BIHAĆ 80 II
ROTIĆ MIRNES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “MEHMEDALIJA MAK DIZDAR”, BREZA 60 III
VEKANIĆ KENAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “BUŽIM”, BUŽIM 50 IV
ZLATIĆ SADMIR JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH, BRČKO 50 IV
BEĆIROVIĆ ADNAN JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 40 VI
MEHMEDOVIĆ HARIS JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ, ILIJAŠ 40 VI
ZAHIROVIĆ OSMAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ, ČELIĆ 40 VI
VEZIREVIĆ SEMIR JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA, SARAJEVO 35 IX
KALESIĆ ARMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 30 IX
PAŠANBEGOVIĆ HASAN JU STRUČNA INDUSTRIJSKA ŠKOLA, ZENICA 30 IX
ČOVIĆ ZINEL JU “I SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 20 XII
ĆEMAN ADIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 20 XII
GARIBOVIĆ ŠERIF JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 20 XII
JOVIĆ GOSTO SREDNJA ŠKOLA PRNJAVOR, PRNJAVOR 20 XII
STUPAR BOJAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BOSANSKI PETROVAC, BOSANSKI PETROVAC 20 XII

INSTALATER CENTRALNOG GRIJANJA

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ALIĆ ERMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 90 I
LELIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “BUŽIM”, BUŽIM 85 II
MAKRIĆ MAKRO SREDNJA ŠKOLA PRNJAVOR, PRNJAVOR 80 III
ARNAUT BEDRUDIN JU STRUČNA INDUSTRIJSKA ŠKOLA, ZENICA 75 IV
DIZDAREVIĆ ANEL JU MAŠINSKO – SAOBRAĆAJNA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, BIHAĆ 70 V
SALIHOVIĆ SALIH JU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA, TUZLA 65 VI
FEJZIĆ HAZIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ, ČELIĆ 60 VII
KASIMOVIĆ ASMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTRO – MAŠINSKA ŠKOLA, LUKAVAC 55 VIII
SELIMOVIĆ ASIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 50 IX
ALIĆ NIJAZ JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 40 X
PLOSKIĆ DINO JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA, SARAJEVO 35 XI

KROJAČ

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
GANJGO ENESA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 100 I
BAJRIĆ MEDINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KLJUČ, KLJUČ 85 II
ĐOGIĆ ARNELA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA DOBOJ ISTOK, BRIJESNICA VELIKA 75 III
TURSUNOVIĆ ĆEBIRA JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 67 IV
DRINA EMINA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 62 V
SUBAŠIĆ MIRSADA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 55 VI
ŠIŠIĆ DŽENANA JU SREDNJA TEKSTILNA I POLJOPRIVREDNA ŠKOLA MOSTAR, MOSTAR 52 VII
MIZIĆ MIRSADA JU “I SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 42 VIII
HUSKIĆ ALMEDINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 29 IX
BAJRIĆ EMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “SAFET KRUPIĆ”, BOSANSKA KRUPA 17 X
UZUNOVIĆ MEDINA JU SREDNJA ŠKOLA ZA KOŽU TEKSTIL I DIZAJN, SARJEVO 17 X

KERAMIČAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
BISIĆ VEDRAN JU MJEŠOVITA SREDNJA GRAĐEVINSKO – GEODETSKA ŠKOLA, TUZLA 100 I
HUSIĆ NEZIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 90 II
AHMIĆ ELVEDIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 80 III
UZUNOVIĆ ADIS JU SREDNJA GRAĐEVINSKO – GEODETSKA ŠKOLA, SARAJEVO 70 IV
SPAHIĆ PATRICIO JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 60 V
DŽEKO MIRSAD JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 50 VI
SALIHOVIĆ MERIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 40 VII
SARAJLIĆ HAZIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 30 VIII

ZIDAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
SALIHOVIĆ RASIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 84 I
KARIĆ MUAMER JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 83 II
KAHRIĆ NEZER JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 79 III
HASABAŠIĆ MUHAMED JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 71 IV
BAJRAMI ADAMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA GRAĐEVINSKO – GEODETSKA ŠKOLA, TUZLA 69 V
MEMIĆ SUVAD JU “II SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 53 VI
SRNA RIHAD JU SREDNJA GRAĐEVINSKO – GEODETSKA ŠKOLA, SARAJEVO 52 VII
LAZARIĆ SLAVIŠA JU TEHNIČKA ŠKOLA BRČKO DISTRIKT BiH, BRČKO 10 VIII

STOLAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
ŠAHIĆ OSMAN JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 100 I
MERVANOVIĆ AMER JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 88 II
MEŠANOVIĆ ALMIN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 85 III
JEZERKIĆ ALMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “SAFET KRUPIĆ”, BOSANSKA KRUPA 50 IV
RAZIĆ HARIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 50 IV
DŽINIĆ BORIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, ŽIVINICE 50 IV

TRGOVAC

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
HAVIĆ ALAMASA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 98,5 I
DŽINALIĆ AMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 97 II
ĐURĐEVIĆ JELICA UGOSTITELJSKO – TRGOVINSKO – TURISTIČKA ŠKOLA, BANJA LUKA 87 III
ATLAGIĆ MAIDA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA KALESIJA, KALESIJA 83 IV
ODOBAŠIĆ AJLA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 40,5 V
SPAHIĆ AMELA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ZENICA, ZENICA 34 VI
NUKIĆ MIRZETA JU SREDNJA TRGOVINSKA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 32,5 VII
AHMETOVIĆ ZULFIJA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ, ILIJAŠ 28 VIII
SMAJIĆ EMINA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA, VOGOŠĆA 23,5 IX
NEZIRIĆ ALDINA JU SREDNJA ŠKOLA, JABLANICA 18 X
MERDANOVIĆ HATA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 17,5 XI
OMEROVIĆ ADMIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA SAPNA, SAPNA 17,5 XI
MEŠANOVIĆ AJKA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, BIHAĆ 17 XIII
PUJEVIĆ AMELA JU SREDNJA EKONOMSKA I UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA MOSTAR, MOSTAR 16,5 XIV
BEŠIĆ MERIMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BUSOVAČA, BUSOVAČA 9 XV
MAŠIĆ EMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA EKONOMSKO-HEMIJSKA ŠKOLA LUKAVAC, LUKAVAC 7 XVI
HASANOVIĆ NERMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK, TEOČAK 4,5 XVII
SMAJLOVIĆ EMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 3 XVIII

KONOBAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
VIDAKOVIĆ STANKO UGOSTITELJSKO – TRGOVINSKO – TURISTIČKA ŠKOLA, BANJA LUKA 100 I
MEKIĆ NERMIN JU SREDNJA UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA, SARAJEVO 95 II
GAŠ HARIS JU SREDNJA EKONOMSKA I UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA MOSTAR, MOSTAR 80 III
SALTAGIĆ DŽENAN JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 70 IV
PAJALIĆ IJES JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, BIHAĆ 60 V
ŠEFIĆ MEDIS JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 55 VI
SEJFIĆ DŽEMIL JU SREDNJA ŠKOLA, JABLANICA 50 VII

KUHAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
BULIĆ MIRSAD JU SREDNJA UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA, SARAJEVO 100 I
ALAĐUS IRFAN
BABIĆ MILOŠ UGOSTITELJSKO – TRGOVINSKO – TURISTIČKA ŠKOLA, BANJA LUKA 99 II
BERIĆ VLAJKO
AJANOVIĆ ENES JU TURISTIČKO – UGOSTITELJSKA ŠKOLA, TUZLA 98 III
OMERČIĆ BENJAMIN
ŠKALJIĆ MUSTAFA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 95 IV
BABARIĆ MIRNES

FRIZER

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
KADUŠIĆ BELMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 80 I
CRNOGAĆA TATJANA TEHNOLOŠKA ŠKOLA, BANJA LUKA 79 II
JUSIĆ ELMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TUZLA, TUZLA 77 III
HASANAMIDŽIĆ AZRA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA, GRAČANICA 76 IV
BAŠOVIĆ ASMIR JU POLJOPRIVREDNA, VETERINARSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA,SARAJEVO 74 V
KELEŠTURA ŠABAN JU STRUČNA ZANATSKA ŠKOLA U ZENICI, ZENICA 74 V
TALIĆ ERMA JU MJEŠOVITA SREDNJA EKONOMSKO-HEMIJSKA ŠKOLA LUKAVAC, LUKAVAC 74 V
MURTIĆ AIDA JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA KAKANJ, KAKANJ 73 VIII
KRIJEZI FADILA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ, ILIJAŠ 67 IX
MARJANOVIĆ DAVID JU POLJOPRIVREDNO – MEDICINSKA ŠKOLA, BRČKO 64 X
DALIĆ NUSRETA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “MEHMEDALIJA MAK DIZDAR”, BREZA 63 XI
STRANJAC DENISA JU “I SREDNJA ŠKOLA” CAZIN, CAZIN 48 XII
HADŽIĆ EMINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SANSKI MOST 47 XIII
AVDIĆ ASMIRA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA TEOČAK, TEOČAK 38 XIV
SELIMOVIĆ SELMA JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI, HADŽIĆI 38 XIV
MARIĆ SEAD JU SREDNJA EKONOMSKA I UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA MOSTAR, MOSTAR 22 XVI
BEŠIĆ BERINA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, MAGLAJ 19 XVII

AUTOLIMAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
HODŽIĆ NEDIM JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, SREBRENIK 93 I
DEDIĆ ASIM JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR ILIJAŠ, ILIJAŠ 89 II
SADRIJA ZAHID JU STRUČNA INDUSTRIJSKA ŠKOLA, ZENICA 87 III
ZIMIĆ ADIL JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA, VOGOŠĆA 79 IV
RADONČIĆ ENIZ JU ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR SARAJEVO, SARAJEVO 70 V
BEGANOVIĆ MUHAMED JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA ČELIĆ, ČELIĆ 69 VI
MEŠANOVIĆ MAHIR JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 60 VII
KAJEVIĆ MIRZA JU SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA, SARAJEVO 55 VIII
MUHIBIĆ AMEL JU SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE, SARAJEVO 55 IX

CVJEĆAR

PREZIME I IME ŠKOLA – MJESTO UKUPNO BODOVA RANG
MEHANOVIĆ ALISA JU POLJOPRIVREDNO – MEDICINSKA ŠKOLA, BRČKO 95 I
ČORBO AMINA JU POLJOPRIVREDNA, VETERINARSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA, SARAJEVO 93 II
IBRELJIĆ ALMA JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA “HASAN KIKIĆ”, GRADAČAC 90 III
HUSIČIĆ MUHAMED JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA, TEŠANJ 80 IV