Jelašani gostima ni boda

U protekloj sedmici Borac iz Jelaha je u okviru drugoligaškog federalnog „Centra“ odigrao dva susreta u petom kolu je na „Šibovima“ ne sjajnom igrom pobijedio nezgodnu Krivaju rezulatom 2:1. Gosti su poveli preko penala u 43. minuti a uspješan sa kreča bio je Muratović. Radost gostiju nije trajala ni dva minuta kada sjajnim golom Hodžić izjednačuje. Gol odluke u 70. minuti postavlja Ramić sa bijele tačke. Treba istaći da sudija Oprašević oba jedanaesterca svirao je opravdano.

Jučer je Borac ono što je sve prepustio protiv Zavidovićana nadoknadio nad olovskom Stupčanicom u sklopu 6. kolu. Posebno je motiviran bio Semir Pezer kao trostruki strijelac, 45., 55., i šezdeset peta minuta. Osim njega za pulene trenera Spasojevića golove postigli su, Hodžić 13. i Džananović šest minuta poslije. Poraz gostiju ublažili su Mahovac u pedesetoj minuti i Šahmanija u 75. minuti. Utakmicu sa dosta golova i prilika pokvarili su u obostranom koškanju Škiljo i Šehić u 37. minuti.