Odličan uspjeh na Internacionalnom karate turniru Darfest 2014

1

Karate klub “Unija“ Tešanj je u Subotu 25. Oktobra 2014. godine učestvovao na 14. Internacionalnom karate turniru Darfest 2014 u Daruvaru (HR). Na turniru je učestvovalo preko 400 takmičara.

Karate klub “Unija“ Tešanj je na ovom turniru učestvovao sa 12 takmičara i to:

Harun Mulabdić, Zemir Lugonić, Džanan Rahmanović, Abdulah Mešić, Sajra Handžić, Muhamed Mustafić,

Ahmed Pašić, Alma Muminović, Nevena Rodić, Melisa Huskić, Adis Ostrvica i Suljo Sejmenović.

Harun Mulabdić je u kategoriji dječaci 6-7 godina kate pojedinačno zauzeo 2. mjesto i osvojio srebrenu medalju,

također Harun je u kategoriji dječaci 8-9 godina kate pojedinačno zauzeo 3. mjesto i osvojio bronzanu medalju.

Zemir Lugonić je u kategoriji dječaci 6-7 godina kate pojedinačno zauzeo 1. mjesto i osvojio zlatnu medalju.

Sajra Handžić je u kategoriji djevojčice 10-11 godina kate pojedinačno zauzela 1. mjesto i osvojila zlatnu medalju.

Muhamed Mustafić je u kategoriji dječaci 10-11 godina kate pojedinačno zauzeo 2. mjesto i osvojio srebrenu medalju.

Alma Muminović i Nevena Rodić su u kategoriji djevojčice 12-13 godina kate pojedinačno zauzele 3. mjesto i osvojile bronzanu medalju.

Melisa Huskić je u kategoriji juniorke kate pojedinačno zauzela 3. mjesto i osvojila bronzanu medalju.

Suljo Sejmenović je u kategoriji seniori kate pojedinačno zauzeo 3. mjesto i osvojio bronzanu medalju.