Konkurs za posao: Administrativni radnik

Fabrika konfekcije Napredak dd raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Administrativni radnik

Opis poslova:

  • Ažuriranje dokumentacije
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • Knjiženje jednostavne računovodstvene dokumentacije
  • Vođenje kadrovskih poslova
  • Vođenje dokumentacije lohn poslova
  • Ostali slični knjigovodstveni i administrativni poslovi

Uslovi:

  • SSS ekonomskog smjera
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno iskustvo u poslovnoj komunikaciji
  • Tačnost i pravovremenost u radu
  • Samostalnosti u rad
  • Odlično poznavanje rada na računaru (email, Word, Excel, ili slično)
  • Poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.

Lokacija rada: Tešanj sjedište firme Napredak dd
Broj pozicija: 1
Datum objave: 19.07.2017.
Trajanje oglasa: 7 dana

Način prijave na konkurs:
U pismenoj formi dostaviti kratki CV na adresu firme, Patriotske lige 69 Napredak dd, sa naznakom „Prijava na konkurs, ne otvrati do 26.07.2017. godine“.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com