Završeno 20. kantonalno takmičenje u stonom tenisu osoba sa invaliditetom.

U nedjelju, 10.09.2017. godine u Brezi je održano 20. kantonalno takmičenje za osobe sa invaliditetom u stonom tenisu, na nivou Zeničko-dobojskog kantona, na kojem je učešće uzeo i naš Savez sa sport i rekreaciju osoba sa invaliditetom općine Tešanj.

Na takmičenju je učestvovalo 8 općinskih saveza osoba sa invaliditetom sa područja Zeničko dobojskog kantona a naša ekipa zauzela je 3. mjesto.

Ekipni plasman:

1. mjesto – SSR OSI Maglaj,
  2. mjesto – SSR OSI Visoko,
  3. mjesto – SSR OSI Tešanj-

U pojedinačnom plasmanu, naš takmičar Zemko Kurdić je u svojoj kategoriji zauzeo 2. mjesto, kao i Mesud Unkić i Sabahudin Mahmutović, po kategorijama, 3. mjesto u svojoj kategoriji osvojio je Mirsad Čaplja dok je naša Hatka Medić u ženskoj konkurenciji osvojila 5. mjesto.

Čestitke našim takmičarima na rezultatima, kao i domaćinu iz Breze na lijepom, domaćinskom prijemu i dobroj organizaciji takmičenja.