Poraz naših rukometaša.

Proteklog vikenda odigrano je 10. kolo takmičenja u Prvoj rukometnoj ligi Federacije BiH – grupa “Sjever”, u kojoj nastupa naš Rukometni klub “Bosna TS ” Tešanj.

U ovom kolu naši rukometaši su svom terenu poraženi od ekipe “Krivaje” iz Zavidovića, ova utakmica je odigrana jučer, (nedjelja, 03.12.2017. godine), u sportskoj dvorani JU “SRC” Tešanj.

Prvih 20 minuta utakmica je bila izjednačena, ekipe su se smjenjivale u vođstvu, nakon čega gostujuća ekipa preuzima inicijativu. Brzim kontrama i boljom realizacijom u napadu podiže prednost tako da je poluvrijeme završilo rezultatom 11:21.

I u drugom poluvremenu gosti nastavljaju sa dobrom igrom, za konačnih 24:40. Obzirom da pobjeda gostiju nije dolazila u pitanje, oba trenera su u drugom poluvremenu pružili šansu svim igračima.

Kod domaćina su se istakli Klis Imad sa 6, te mladi Duđak Franjo sa 5 pogodaka, dok su kod gostiju najefikasniji bili Klis Edin sa 9 i Huskić Suad sa 7 pogodaka.