Poraz naših rukometaša.

Proteklog vikenda odigrano je 13. kolo takmičenja Prve rukometne lige Federacije BiH – grupa “Sjever”, u kojoj nastupa naš Rukometni klub “Bosna TS ” Tešanj.

Naši rukometaši su, u okviru ovog kola, u nedjelju, 11.03.2018. godine, poraženi na svom terenu od ekipe RK “Čelik” iz Zenice rezultatom 26:33.

Od samog početka igralo se otvoreno i veoma brzo, obje ekipe su iskazale želju za pobjedom. Prvo poluvrijeme je naša ekipa bila agilnija te na odmor otišla s prednošću od 3 gola (17:14).

U nastavku utakmice, gosti iz Zenice su zaigrali dosta bolje, vrlo brzo anulirali prednost domaćina iz prvog dijela, te prešli u vođstvo. Na kraju, gosti su sasvim zasluženo trijumfovali rezultatom 26-33.

Kod ekipe domaćina bolji od ostalih bili su Isakovic Z. sa 9 pogodaka, Došić i Omahić sa po 4, dok su se kod gostiju iz Zenice naročito istakli Begović sa 9, Pašalić sa 6 i Biogradlija sa 4 pogotka.