Liga mladih ZDK za košarkaše – Odigrano 11. kolo.

Proteklog vikenda odigrano je 11. kolo takmičenja košarkaške Lige mladih ZDK, u kojoj se takmiče omladinske selekcije naših klubova: Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj, Ženskog košarkaškog kluba Tešanj i Košarkaškog kluba “Basketball Heroes” Tešanj.

Budući da se u ovoj ligi određene ekipe takmiče sa jednom ili dvije selekcije, tako je i raspored utakmica kombinovan pa ekipe koje imaju sve selekcije u jednom kolu mogu imati različite rasporede po selekcijama.

U ovom kolu, sve naše ekipe bile su na gostovanju, evo rezultata:

KK “Gradina” Tešanj:

Sve selekcije su gostovale kod ekipe KK “Čelik” Zenica

  • pretpioniri: Čelik – Gradina 17:57,
  • pioniri: Čelik – Gradina 30:72,
  • kadeti: Čelik – Gradina 71:46,
  • juniori: Čelik – Gradina 98:54.

ŽKK Tešanj:

  • kadeti: OKK “Abeceda” Zenica – ŽKK Tešanj 113:37,
  • juniori: KK “Krivaja” Zavidovići – ŽKK Tešanj 64:87.

KK “Basketball Heroes” Tešanj:

Gostovanje pretpionira u Zenici, kod ekipe KK “Kengur” je odgođeno.