Sve riješeno u prvom dijelu

U sklopu trećeg kola drugoligaškog federalnog „Centra“ TOŠK je više nego zasluženo pobijedio solidnu Mladost iz Župče rezultatom 3:0. Mladi Aldin Bahtić u devetoj i dvadeset petoj minuti pokopao je sve nade Župčana sa dva prelijepa gola. U 44. minuti rasni golgeter Emir Bureković postavio je konačan rezultat. Burekoviću je ovo četvrti gol i u sva tri kola bio je strijelac.  U svim segmentima Tešnjaci su nadvisili ekipu Mladosti. Ono što raduje u ekipi trenera Nihada Alića da su svi igrači po vrlo lošem i klizavom terenu za svaku loptu borili se kao da je presudna. Ovakav angažman ulijeva nadu da će poslije dužeg postenja TOŠK i sa gostovanja se vratiti neporažen. U narednom kolu Tešnjaci gostuju u Maglaju a Mladost je domaćin Unisu. Sudac Anes Ošijan dobro je sudio, dodijelivši žute kartone za Imamovića, Čehića i Helju (Mladost), Dolamiću i Burekoviću (TOŠK). Već u srijedu TOŠK gostuje u Banja Luci kod premijerligaša Boraca u KUP-u Bosne i Hercegovine.