12 Kolo:Bez Emira Omahica na Usoru

U okviru 12 kola Druge lige Centar ekipa TOSK-a iz Tesnja gostuje na Tesanjci na stadionu Topolik 30.11.2011 godine u 14 sati protiv Ekipe Usore.Sefu strucnog staba Nikolu Nikicu su svi igraci na raspolaganju osim iskusnog odbrambenog igraca Emira Omahica koji ce da odmori zbor zutih kartona kao i povrede koljena koju ima.Pomenuti igrac je proslo kolo igrao prvih  30 minuta gdje je ga zamjenio Admir Brakovic koji je odlicno odigrao te je ocekivati da ce zamjeniti Omahica.U ekipu TOSK-a se vraca Alen Ljevakovic koji nije igrao protiv ekipe Azota iz Vitkovica.Ekipa Usore se nalazi na 14 mjestu s 12 osvojenih bodovaa dodatna krila ekipi daje sto su proslo kolo pobjedili Rudara iz Breze.Ekipa TOSK-a je usla u niz pobjeda i tako je od 5 zadnjih susreta samo izgubila od Mladosti iz Kaknja minimalnim rezultatom 1-0 a vrijedno je spomenuti da je na ovoj utakmici u zadnjim minutama Sinanovic pogodio stativu.Ekipa TOSK-a se nalazi na drugom mjestu i samo jedan bod zaostaje za Bosnom iz Visokog i u ovoj utakmici idemo  na pobjedu kao i sto sam trener Nikic izjavio:Ja sam bio napadac tako i od svoje ekipe trazim napadacki fudbal i svaku utakmicu igramo da pobjedimo a tako ce biti i ovoj utakmici  na Usori.Sefu strucnog staba su svi strijelci da raspolaganju tako da ce se traziti prilika iz kontra napada preko brzonogog Kurdica ili prekida.Nadamo se da je delegacija TOSK-a gledala utakmicu izmedju Usore i Rudara iz Breze tako da je mogla da snimi odakle opasnost dolazi u Usori ovo kolo ali i naredno na stadionu Luke protiv Rudara iz Breze.