Bahtić odlučio susret sa Hadžićanima

Pred nekih stotinjak posjetilaca TOŠK je u jednoj slaboj fudbalskoj predstavi na svojim „Lukama“ pobijedio golom Aldina Bahtića hadžićki Radnik. Za svih 90 minuta duela u Tešnju možemo na prste jedne ruke nabrojiti šanse oba takmaca.

Ključni momenat „dosadnog“ duela između Radnika i TOŠK-a desio se u 55. minuti kada Bureković izvodi sa nekih 22-23 metara lijep udarac a u gužvi se najbolje snalazi Bahtić i matira najboljeg igrača meča, golmana gostiju Ismara Muđeleta.

U jednom koškanju u drugom dijelu crvendaće zaradili su Bureković i Faris Fejzić.

Mladi trener „plavih sa Luka“ Ajdin Mrguda sa skromnim igračkim kadrom, bez iskusnog Burekovića, u narednom kolu ima tešku zadaću sa gostovanja protiv Bisera u Tešanj se vratiti neporažen dok njegov kolega Nijaz Dupovac ima još teži zadatak da na svom travnjaku zaustavi visočku Bosnu, koja je u proljeće krenula furiozno i već isturila kadidaturu za Federalno prvoligaško jato a njen prvi pratilac TOŠK po prikazanoj igri u duelima protiv Ilijaša i Radnika je daleko od tog cilja.