Human appeal ponovo obradovao najugroženije i slijepe

Već desetak godina humanitarci iz U.A.E. „Human appeal international“ sa sjedištem u Sarajevu povodom muberek mjeseca Ramazana upriliče podjelu ramazanskih paketa širom Bosne i Hercegovine. Human appeal int. je i ove godine podjelu izvršio za korisnike „Centra za socijalni rad“ Tešanj i „Udruženja slijepih građana“ Tešanj.

Povodom Ramazana naši dragi prijatelji i musafiri Human appeal iz Sarajeva podijelili su osamdeset paketa za naše članove a ostatak za još naših četrdesetak članova podijelit ćemo mi u svojoj režiji. U ime naših članova hvala našim starim prijateljima što u ovom teškom vremenu za cijeli dunjaluk nisu zaboravili za ramazan nas slijepe iz Maglaja, Usore, Doboj Juga i Tešnja. Riječi su predsjednika USG Tešanj Nihada Mujakovića. Osim za 80 članova slijepih, humanitarci iz Sarajeva podijelili su za korisnike tešanjskog „Centra za socijalni rad“ 140 paketa a u cijeloj BiH podijelili su 4.000 paketa.

O Halid Fejzic

Komentariši