NADZORNE KAMERE U NAŠOJ ŠKOLI

ulaz-u-skolu

Dok su učenici bili na zasluženom zimskom odmoru, u OŠ „Huso Hodžić“se radilo punom parom. Naša škola je prepoznala važnost sigurnosti u školi i njenom okruženju. Uz pomoć stručnog osoblja postavljeno je više fiksnih kamera unutrar školskih holova i dvorišta škole.

Kamere su međusobno povezane na snimač koji snimanjem sadržaja nudi mogućnost arhiviranja i pregleda snimljenih zapisa. Na taj je način ispunjena osnovna svrha ovakvog sistema sigurnosti, prevencija oštećivanja i otuđivanja opreme i inventara škole te zaštita učenika i uposlenika škole.

Zbog dodatne zaštite i privatnosti učenika i uposlenika škole, na staklima ulaznih vrata su postavljene zaštitne folije. Osim zaštite navedene folije imaju i dekorativnu funkciju. U drugom polugodištu škola je osvanula u novom ruhu.

Novinarska sekcija
OŠ Huso Hodžić

About Tesanj Net

Komentariši