Male olimpijske igre

MALE OLIMPIJSKE IGRE U OSNOVNOJ ŠKOLI „HUSO HODŽIĆ“ – TAKMIČENJE U KOŠARCI ZA DJEVOJČICE I DJEČAKE

takmicenje kosarrka djevojcice (1)

U sklopu višednevne sportske manifestacije pod nazivom Male olimpijske igre, dana 18. marta 2014. u našoj školi je održano takmičenje u košarci za dječake. Takmičenje je održano u sportskoj dvorani osnovne škole „Huso Hodžić“ u organizaciji DPFK-a (Društva pedagoga fizičke kulture) Tešanj. Učestvovalo je sedam timova, gdje su prvo mjesto osvojili učenici osnovne škole „Huso Hodžić“. Drugo mjesto je pripalo ekipi osnovne škole „9.septembar“ Medakovo, dok su bronzanu medalju osvojili učenici osnovne škole „Gazi – Ferhat beg“ iz Jablanice. Naglašavamo da prvorangirani tim nastavlja takmičenje na kantonalnom nivou.
Kada je u pitanju takmičenje za djevojčice, isto je održano dana 23.marta 2014.godine, također u prostorijama naše škole, u sportskoj dvorani, sa početkom u 09:00h. Prva tri mjesta su zauzele sljedeće škole:
1.mjesto – o.š. „9. septembar“ Medakovo
2. mjesto – o.š. „Huso Hodžić“ Tešanj
3.mjesto – o.š. „Rešad Kadić“ Tešanj

Ovom prilikom čestitamo svim učesnicima, a prvorangiranim timovima iz obje kategorije želimo puno sreće na kantonalnom takmičenju u istom.

O Tesanj Net

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *