OBILJEŽENA PETOGODIŠNJICA PRIKUPLJANJA PET AMBALAŽE

U OŠ „REŠAD KADIĆ“ OBILJEŽENA PETOGODIŠNJICA USPJEŠNE SARADNJE NA PROJEKTU PRIKUPLJANJA PET AMBALAŽE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dana 25.12.2014.godine u Osnovnoj školi „Rešad Kadić“ obilježeno je pet godina od implementacije projekta PET ambalaža, koji je rezultat dobre saradnje Općine Tešanj, Udruženja “Eko-mladi“, JP“RAD“ i osnovnih i srednjih škola naše općine. Našoj školi je pripala čast da bude domaćin te je za goste upriličila prigodan kulturno-umjetnički program.

Prisutnima se obratila direktorica škole Merdić Berina, te načelnik Općine g-din Suad Huskić, direktor JP“RAD“ g-din Mirsad Šaranović, koordinator Udruženja“EKO-MLADI“ g-din Adnan Lihić i predstavnik gostiju iz Turske. U ime osnovnih škola Općine Tešanj direktorica naše škole je uručila zahvalnice učesnicima projekta.

Novinarsko-informacijska sekcija

OŠ „Rešad Kadić“ Tešanj

About Tesanj Net

Komentariši