Naš Tomas Dadić u dvije utakmice strijelac za kadetsku reprezentaciju BiH!

3

Kadetska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je i u drugom prijateljskom meču selekciju Crne Gore rezultatom 3:2.
Susret je odigran u Trening kampu FSCG u Podgorici, a izabranici Sakiba Malkočevića poveli su već u prvoj minuti utakmice kada je Demirel Veladžić pogodio mrežu Maksima Milovića.

Prednost je u 42. minuti udvostručio Tomas Dadić, a na 2:1 je smanjio Ilija Vukotić iz jedanaesterca u 61. minuti.

Pitanje pobjednika riješeno je u 75. kada Predrag Vladić pogađa za 3:1, a Crnogorci su preko Ognjena Stjepovića u 80. minuti smanjili na konačnih 3:2.

U prvom susretu koji je odigran prije dva dana bh. kadeti su pobijedili rezultatom 3:0, strijelci su bili Šefkija Resić u 39. Tomas Dadić u 42. i Edis Smajić u 58. minuti.