Poraz FK “Borac” Jelah u Sarajevu.

4

Jučer je u Sarajevu, na stadionu “Otoka” odigrana zaostala utakmica 7. kola Druge lige FBiH – grupa “Centar”, između domaćina NK “Novi Grad” Sarajevo i našeg “Borca” iz Jelaha.

Naši nogometaši su odlično započeli utakmicu, već u 11. minutu mladi Hadžikadunić postiže pogodak za prednost “Borca” od 0:1.

U nastavku igre domaćin preuzima inicijativu te golovima Krajine u 25. i 27. minutu preokreće rezultat na 2:1, što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu isti učinak kao i u prvom, gosti jedan pogodak, domaćini dva, za konačan rezultat utakmice 4:2.

Osim poraza, na ovoj utakmici “Borac” je ostao i bez Durmiševića, koji zbog crvenog kartona neće moći nastupiti na idućoj utakmici protiv “Krivaje” a koja se igra u subotu, 08.10.2016. u 15:00 sati na stadionu “Šibovi” u Jelahu.