Poraz naših rukometaša.

1

Proteklog vikenda, tačnije u subotu, 08.10.2016.godine, naši rukometaši su, u okviru 3. kola Prve rukometne lige Federacije BiH – grupa “Sjever”, poraženi u Tuzli, od ekipe “Sloboda Solana” rezultatom 30:22.

Nakon početnog vodstva naše ekipe od 0:2, “Solari” su zaigrali dosta bolje, te napravili su veliku seriju, prvenstveno zahvaljujući agresivnoj odbrani te brzim golovima iz kontranapada.

Nakon prvog poluvremena Tuzlaci su vodili 17:9, da bi sredinom drugog poluvremena, razlika iznosila 13 pogodaka. Domaći trener Mirza Bulić potom je dao priliku mlađim igračima, pa su naši rukometaši do kraja uspjeli samo ublažiti poraz.

Najefikasniji u ekipi Slobode bili su Edin Cerić sa 6 golova i Amar Husejnović sa 5. Kod naše ekipe istakao se Emir Mujkanović sa 7 pogodaka.