Poraz odbojkašica na gostovanju.

Ovog vikenda, naše odbojkašice iz “ŽOK” Tešanj su, okviru 7. kola Prve odbojkaške lige F BiH u ženskoj konkurenciji (Grupa A 3), uprkos boljoj igri, poražene u Zenici od ekipe ŽOK “Željezara” rezultatom 3:0.

Utakmica je odigrana jučer (nedjelja, 04.12.2016. godine), u Zenici, u sportskoj dvorani “Gimnazije”, sa početkom u 14:00 sati. Naše odbojkašice su dobro ušle u meč, tokom cijela tri seta bile su bolje od domaće ekipe ali tu svoju dobru igru nisu uspjele materijalizovati. U sva tri seta igralo se na razliku a domaće odbojkašice su, uz dosta sreće i domaćinsko suđenje, uspjele izvojevati pobjedu. Rezultat 3:0 zvuči porazno ali je vrlo lako identičan rezultat mogao (i trebao biti) u korist naših mladih odbojkašica.

U narednom kolu, naše odbojkašice gostuju u Srebreniku, kod ekipe OK “Gradina Herceg”, čime se završava jesenji ciklus takmičenja  okviru Prve ženske odbojkaške lige FBiH.