Poraz naših košarkašica.

Proteklog vikenda, naše košarkašice iz ŽKK Tešanj ugostile su ekipu ŽKK Konjic, u okviru 4. kola WABA lige. Utakmica je odigrana u subotu, 07.01.2016. godine, u fiskulturnoj sali Osnovne škole “Huso Hodžić” u Tešnju, a rezultat je na kraju glasio 44:78.

Gostujuće košarkašice su ušle u meč veoma agresivno, ali su i naše djevojke odgovorile dobrom igrom pa je prvo poluvrijeme bilo prilično izjednačeno, igralo se koš za koš. Ipak, gošće su na odmor odmor otišle sa prednošću od 7 poena (31-38).

Drugo poluvrijeme gošće iz Konjica započinju još agresivnije te u kratkom roku ostvaruju dvocifrenu prednost, koju iz minute u minutu lagano povećavaju, te utakmicu mirno privode kraju. Konačan rezultat 44:78.