Rekonstrukcija glavnog ulaza u školu

Mješovita srednja škola, Tešanj je poznata po konstantnom ulaganju i obnavljanju školskog prostora, kako bi naši učenici i uposlenici imali što bolje uslove tokom boravka u Našoj školi.

DSCN8956 viber image-1 viber image

U mjesecu aprilu 2017. godine je organizovana kompletna rekonstrukcija glavnog ulaza u školu. Nastavnici praktične nastave  zajedno sa svojim učenicima rekonstruisali su glavni ulaz novim dekorativnim kamenom i  rukohvatom od inoxa. Troškove za obnovu glavnog ulaza  je škola uložila iz vlastitih sredstava.Ulaz Mješovite srednje škole, Tešanj je svečano otvoren na Dan škole 21.04.2017. Direktor Mješovite srednje škole , Tešanj Muharem Saračević je zajedno sa direktorom prijateljske Mašinsko saobraćajne škole iz Mostara Ahmetom Pelkom  svečanim presijecanjem vrpca otvorio novi ulaz Naše škole.

 

29.04.2017

Fotosekcija

 

About Mjesovita srednja stru?na škola Tešanj