Kvalitetna liga pionira i pretpionira ZDK – Početak takmičenja.

Ovog vikenda počinje takmičenje u Kvalitetnoj ligi pionira i pretpionira Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, u kojoj se takmiče najmlađe selekcije naših ekipa NK “TOŠK” Tešanj,  NK “POBJEDA” Tešanjka i FK “Borac” Jelah.

Sve naše ekipe su na gostovanjima, “TOŠK” i “Pobjeda” svoje utakmice igraju sutra (subota, 26.08.2017.godine), dok “Borac” igra u nedjelju, 27.08.2017.godine. Sve utakmice se igraju u 10:00 sati (pretpioniri) i 11:00 sati (pioniri).

U nastavku donosimo raspored svih utakmica 1. kola:

ZAVIDOVIĆI: NK Krivaja – NK TOŠK Tešanj,
NOVI ŠEHER: NK Novi Šeher – NK Pobjeda Tešanjka.
NEMILA: NK NEMILA – FK Borac Jelah,

ŽEPČE: NK Don Bosco – NK Žepče,
MAGLAJ: NK Moševac – NK Natron Maglaj,

Svim ekipama puno sreće u predstojećoj sezoni.

O Sportski savez Opcine Tesanj