Naši uspješni sportisti ne zaboravljaju svoj grad.

Tešanj ima mnogo primjera uspješnih sportista koji su se iz naših klubova otisnuli u bijeli svijet, u razne inostrane klubove gdje pružaju odlične partije i gdje su sebi i svojim porodicama osigurali egzistenciju. Svi oni se rado vraćaju u svoj rodni grad, ne zaboravljaju gdje su napravili svoje prve sportske korake te skoro uvijek naše klubove obraduju ponekim poklonom i donacijom.

Svakako jedan od najsvjetlijih primjera je i naš Admir “Kale” Ljevaković, fudbaler čeških “Teplica”, koji najčešće donese ponešto za svoj “TOŠK” ali i za druge klubove.

Najsvježiji primjer je poklon – komplet dresova za omladinske selekcije našeg Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj. Naš “Kale” je posjetio trening omladinaca “Gradine” i tom prilikom uručio ovu vrijednu donaciju.

 

Bravo “Kale”, hvala i mnogo sreće u životu i u daljoj sportskoj karijeri.

O Sportski savez Opcine Tesanj