Drugo kolo Federalne lige u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom.

U nedjelju, 06.05.2018. godine, u streljani objekta “Musala” u Tešnju, održano je drugo kolo Federalne lige u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom, u kojoj se takmiče naši klubovi Streljački klub Tešanj i Streljački klub “Paljuge” Šije.

Ova liga zamišljena je kao okvir za takmičenje klubova sa prostora Federacije BiH, koji preferiraju takmičenje zračnom puškom – serijski program i drugih zainteresovanih klubova, s mogućošću širenja takmičenja na druge discipline i druge vrste zračnog oružja. Takmičenja se održavaju u tri kategorije: kadeti, juniori i seniori, kako za muškarce tako i žene.

Drugo kolo je održano u Tešnju, u organizaciji Streljačkog saveza Federacije BiH i domaćina takmičenja Streljačkog kluba Tešanj, a učešće je uzelo 10 klubova, sa ukupno 174 takmičara.

Naši klubovi su i u ovom kolu imali odličan učinak, u nastavku svi rezultati drugog kola, ekipno i pojedinačno:

EKIPNI REZULTATI

POJEDINAČNI REZULTATI

O Sportski savez Opcine Tesanj