Raspored takmičenja Prve nogometne lige Federacije BiH.

Jučer (četvrtak, 12.07.2018.godine), u hotelu “Sunce” u Vogošći, održan je žrijeb takmičarskih brojeva klubova Prve nogometne lige Federacije BiH, za takmičarsku sezonu 2018/2019.

Nova sezona Prve lige počinje utakmicama prvog kola, 11. i 12. augusta, a i u ovoj sezoni će nastupati 16 klubova.

Sigurno je da nas očekuje mnogo uzbuđenja, u prvom kolu naš “TOŠK” će na stadionu “Luke” u Tešnju ugostiti ekipu NK “Bratstvo” iz Gračanice.

Raspored takmičenja:

Prvo kolo:

  • TOŠK – Bratstvo
  • Rudar – Metalleghe
  • Vitez – Olimpik
  • Igman – Goražde
  • Jedinstvo – Bosna Visoko
  • Slaven – Novi Travnik
  • Čapljina – Velež
  • Orašje – Zvijezda

2. kolo:

  • Velež – Goražde
  • Olimpik – Igman
  • Zvijezda – Vitez
  • Metalleghe – Orašje
  • Novi Travnik – Rudar
  • Bratstvo – Slaven
  • Bosna – TOŠK
  • Čapljina – Jedinstvo

3. kolo:

  • Jedinstvo – Velež
  • TOŠK – Čapljina
  • Slaven – Bosna
  • Rudar – Bratstvo
  • Orašje – Novi Travnik
  • Vitez – Metalleghe
  • Igman – Zvijezda
  • Goražde – Olimpik

4. kolo:

  • Velež – Olimpik
  • Zvijezda – Goražde
  • Metalleghe – Igman
  • Novi Travnik – Vitez
  • Bratstvo – Orašje
  • Bosna – Rudar
  • Čapljina – Slaven
  • Jedinstvo – TOŠK

5. kolo:

  • TOŠK – Velež
  • Slaven – Jedinstvo
  • Rudar – Čapljina
  • Orašje – Bosna
  • Vitez – Bratstvo
  • Igman – Novi Travnik
  • Goražde – Metalleghe
  • Olimpik – Zvijezda

6. kolo:

  • Velež – Zvijezda
  • Metalleghe – Olimpik
  • Novi Travnik – Goražde
  • Bratstvo – Igman
  • Bosna – Vitez
  • Čapljina – Orašje
  • Jedinstvo – Rudar
  • TOŠK – Slaven

7. kolo:

  • Slaven – Velež
  • Rudar – TOŠK
  • Orašje – Jedinstvo
  • Vitez – Čapljina
  • Igman – Bosna
  • Goražde – Bratstvo
  • Olimpik – Novi Travnik
  • Zvijezda – Metalleghe

8. kolo:

  • Velež – Metalleghe
  • Novi Travnik – Zvijezda
  • Bratstvo – Olimpik
  • Bosna – Goražde
  • Čapljina – Igman
  • Jedinstvo – Vitez
  • TOŠK – Orašje
  • Slaven – Rudar

9. kolo:

  • Rudar – Velež
  • Orašje – Slaven
  • Vitez – TOŠK
  • Igman – Jedinstvo
  • Goražde – Čapljina
  • Olimpik – Bosna
  • Zvijezda – Bratstvo
  • Metalleghe – Novi Travnik

10. kolo:

  • Velež – Novi Travnik
  • Bratstvo – Metalleghe
  • Bosna – Zvijezda
  • Čapljina – Olimpik
  • Jedinstvo – Goražde
  • TOŠK – Igman
  • Slaven – Vitez
  • Rudar – Orašje

11. kolo:

  • Orašje – Velež
  • Vitez – Rudar
  • Igman – Slaven
  • Goražde – TOŠK
  • Olimpik – Jedinstvo
  • Zvijezda – Čapljina
  • Metalleghe – Bosna
  • Novi Travnik – Bratstvo

12. kolo:

  • Velež – Bratstvo
  • Bosna – Novi Travnik
  • Čapljina – Metalleghe
  • Jedinstvo – Zvijezda
  • TOŠK – Olimpik
  • Slaven – Goražde
  • Rudar – Igman
  • Orašje – Vitez

13. kolo:

  • Vitez – Velež
  • Igman – Orašje
  • Goražde – Rudar
  • Olimpik – Slaven
  • Zvijezda – TOŠK
  • Metalleghe – Jedinstvo
  • Novi Travnik – Čapljina
  • Bratstvo – Bosna

14. kolo:

  • Velež – Bosna
  • Čapljina – Bratstvo
  • Jedinstvo – Novi Travnik
  • TOŠK – Metalleghe
  • Slaven – Zvijezda
  • Rudar – Olimpik
  • Orašje – Goražde
  • Vitez – Igman

15. kolo:

  • Igman – Velež
  • Goražde – Vitez
  • Olimpik – Orašje
  • Zvijezda – Rudar
  • Metalleghe – Slaven
  • Novi Travnik – TOŠK
  • Bratstvo – Jedinstvo
  • Bosna – Čapljina