Naši ribolovci uspješni na takmičenjima u Derventi i Osijeku.

U nedjelju, 26.08.2018. godine, članovi Udruženja sportskih ribolovaca “Jelah-Tešanj” zabilježili su dva odvojena vrlo uspješna nastupa, jedan na takmičenju u Deventi, na rijeci Savi, a drugi u Osijeku, Republika Hrvatska, na rijeci Dravi.

Oba takmičenja održana su u disciplini “lov ribe udicom na plovak”, a ekipe naših ribolovaca osvojile su prva mjesta.

Na takmičenju u Osijeku učestvovalo je 16 ekipa iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, a naši ribolovci su u ukupnom plasmanu osvojili 1. mjesto, dok su u pojedinačnom plasmanu zabilježeni sljedeći rezultati:

• Sektor A – Piknjač Nermin, 1. mjesto,
  • Sektor B – Pilav Ragib, 1. mjesto,
  • Sektor C – Festa Vahid, 2. mjesto.

Na kup takmičenju u Deventi naši ribolovci su u ukupnom plasmanu takođe osvojili 1. mjesto, dok su u pojedinačnom plasmanu zabilježeni sljedeći rezultati: