Druga nogometna liga FBiH – grupa “Centar”: Općinski derbi u 18. kolu.

Predstojećeg vikenda na programu je 18. kolo takmičenja Druge nogometne lige Federacije BiH – grupa “Centar”, u sezoni 2018/2019. u kojoj se takmiče naši klubovi FK “Borac” Jelah i NK “Pobjeda” Tešanjka.

U okviru ovog kola imamo općinski derbi, duel naših ekipa “Borca” i “Pobjede”. Domaćin derbija je FK “Borac” a utakmica se igra na stadionu “Šibovi” u Jelahu, u subotu, 23.03.2019. godine, sa početkom u 15:30 sati.

U nastavku donosimo raspored svih utakmica 18. kola:

JELAH: Borac Pobjeda Tešanjka,
ZAVIDOVIĆI: Krivaja – Ilijaš,
TEŠANJKA: Usora – Natron Maglaj,
KOSOVA: Vis Simm-Bau – FAMOS Hrasnica,
MAGLAJ: Moševac – Azot Vitkovići,
ŽEPČE: Žepče – Radnik Hadžići,
ILIJAŠ:  Jedinstvo Ljubinići – SAŠK Napredak Ilidža,
Slobodna ekipa: Bosna Union Sarajevo.

O Sportski savez Opcine Tesanj