XV kolo Druge nogometne lige FBiH – grupa “Centar”: Rezultati i tabela.

Proteklog vikenda odigrane su utakmice posljednjeg, 15. kola jesenjeg dijela Druge nogometne lige Federacije BiH – grupa “Centar”, sezona 2019/20, u kojoj se takmiče naši klubovi FK “Borac” Jelah i NK “Pobjeda” Tešanjka.

U okviru ovog kola, obje naše ekipe bile su na gostovanju: “Borac” je na Tešanjci bio bolji od “Usore”, koju je savladao rezultatom 2:1 te zauzeo 2. mjesto na tablici. “Pobjeda” je poražena na gostovanju u Kosovi, kod jesenjeg prvaka Lige, ekipe “Vis Simm-bau”.

U nastavku donosimo rezultate svih utakmica 15. kola i tabelu po završetku jesenjeg dijela prvenstva:

TEŠANJKA: Usora  Borac Jelah 1:2,
KOSOVA: Vis Simm-Bau – Pobjeda Tešanjka 4:0,

ZAVIDOVIĆI: Krivaja – Žepče 0:0,
ILIDŽA: Igman – Natron Maglaj 0:0,
VITKOVIĆI: Azot – Bosna Visoko 0:0,
MAGLAJ: Moševac – SAŠK Napredak Ilidža 3:2,
OLOVO: Stupčanica – FAMOS Hrasnica 7:0,
ŽUPČA: Ilijaš – Mošćanica Sarajevo 1:1.

O Sportski savez Opcine Tesanj