Akcija “Jedan slatkiš, jedno dijete”

U organizaciji Vijeća učenika naši učenici su po ko zna koji put, ponovo pokazali humanost i empatiju prema drugima. Učestvovali su u humanitarnoj akciji “Jedan slatkis, jedno dijete” u prikupljanju novogodišnjih paketića za djecu sa posebnim potrebama u općini Tešanj. Akcija je trajala od 17.12.do 26.12.2019.g. Sakupljeno je mnogo paketića koji su uistinu donijeli osmijeh na lica svim štićenicima koji zaslužuju da budu sretni.Pored paketića posjeta i druženje s našim učenicima im je mnogo značila.Svoju ljubav, pažnju i kreativnost su podjelila s nama i ovom prilikom su uručili skromni poklon zahvalnosti za nas, a to je dekupaž tehnikom ukrašena poruka u boci. Posjeta je obavljena 26.12.2019. u njihovom Dnevnom centru za djecu i odrasle osobe s posebnim potrebama Tešanj. Ovom prilikom se zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima i zaposlenicima naše škole koji su pokazali da su uvijek spremni pomoći i da su ljudi velikog srca.

O Gimnazija Musa Cazim Catic