Sretan 8. mart – Međunarodni dan žena

Sretan 8. mart
Sretan 8. mart

Međunarodni dan žena, dana koji budi svijest o položaju žena u društvu, njihovim historijskim borbama protiv diskriminacije, za ravnopravnost i jednake uvjete života i rada u danom okruženju.

Ovo  je prilika da se još jednom zahvalimo  za sveukupan trud i rad žena kroz historiju, koji  nije uvijek bio dovoljno priznat i cijenjen te da se zahvalimo za njihov nemjerljiv doprinos u stvaranju suvremenih vrijednosti čovječanstva.

Prigodom 8. marta-Međunarodnog dana žena, u ime Općinske organizacije SDP BiH Tešanj i svoje osobno, svim ženama, majkama, sestrama čestitamo Praznik, uz želju da se uloga žene u našem društvu razvija na najbolji način i da se afirmacija žene postigne kroz njene vrline kao nova vrijednost našeg društva,      

                                                         

                                           Predsjednik OO SDP BiH Tešanj
                                                             Senad S. Subašić

O OO SDP Tesanj