Učešće naših učenika u kulinarskoj emisiji ¨Kuhajmo školski¨

Proteklih je dana u školskom restoranu tešanjska NTV „Amna “ snimala kulinarsku emisiju zanimljivog naziva „ Kuhajmo školski “  . U emisiji su učestvovali učenici iz zanimanja Kuhar koji su se takmičili u pripremanju raznovrsnih jela , a oni su  : Almina Brkić, Arnes Đogić, Jusuf Selimović , Nadina Krličević, Amela Saltagić i Mirza Škiljo. Ovo je bila izvanredna prilika da učenici pokažu svoja kulinarska umijeća kao i znanje i vještine koje su stekli na praktičnoj nastavi . Žiri je bio oduševljen ukusom i estetskim izgledom specijaliteta koje su naši učenici pripremali tokom devet emisija. Prvo mjesto je osvojila Amela Saltagić , drugo Mirza Škiljo  i treće Arnes Đogić.  Čestitamo našim kuharima i želimo im mnogo uspjeha u daljem radu i  usavršavanju kulinarskih vještina .  Čestitke upućujemo i nastavnici praktične nastave Nađi Mešić koja svoje znanje i iskustvo nesebično dijeli sa svojim učenicima . Emisiju „ Kuhajmo školski  “ moći ćete pratiti na NTV „  Amna “ već od sljedeće sedmice.

O Mjesovita srednja stru?na škola Tešanj