IZVJEŠTAJI SA UTAKMICA II KOLA A2 LIGE GRUPA SJEVER

 

Rezultati 2. kola (19/20.11.2011):

 

BIHAĆ: Bihać – Živinice 78 Dino Kafa                  76:67

GRADAČAC: Gradačac – Salinas Falcons                        63:45

KAKANJ: Srednjoškolac – Travnik                                    35:43

BANOVIĆI: Litva – OKK Sloboda                                   55:109

ODŽAK: Odžak – OKK Zenica                              79:68                          

Gradina Koteks Trica         – Slobodna

 

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1.

OKK SLOBODA

2

2

0

210

101

+109

4

2.

ODŽAK

2

2

0

166

133

+33

4

3.

TRAVNIK

2

2

0

116

93

+23

4

4.

BIHAĆ

2

2

0

169

156

+13

4

5.

ŽIVINICE 78 DINO KAFA

2

1

1

154

128

+26

3

6.

GRADAČAC

2

1

1

121

118

+3

3

7.

SALINAS FALCONS

2

0

2

134

156

-22

2

8.

SREDNJOŠKOLAC

2

0

2

81

144

-63

2

9.

LITVA

2

0

2

120

196

-76

2

10.

OKK ZENICA

1

0

1

79

68

-11

1

11.

GRADINA KOTEKS TRICA

1

0

1

52

87

-35

1

 

* UT – Broj odigranih utakmica, POB – Broj ostvarenih pobjeda, POR – Broj poraza, KPO – Broj postignutih poena, KPR – Broj primljenih poena, KR – Koš razlika, BOD – Broj Bodova.

 

 

BIHAĆ                                              76

ŽIVINICE 78 DINO KAFA           67

 

Sportska dvorana Luke u Bihaću. Sudije: M. Marjanović, D. Pripoljac, A. Delić (svi iz Zenice). Komesar: A. Kasum (Travnik). Pet ličnih grešaka: Košpić, Meštrić, Marčeta (Živinice 78 Dino Kafa).

Rezultat po periodima: 76:67 (16:20, 24:27, 19:11, 17:09)

BIHAĆ: Ljuca, Pandžo, Pajčin, Fazlijan, Kulenović 18, Džaferagić, Protić 22, Juričić 7, Hadžić, Halkić 16, Mlinarević, Zvonar 13.

Trener: B. Kosatica

ŽIVINICE 78 DINO KAFA: Košpić 2, Š. Brčaninović, Taletović, Musić 2, Mušanović 17, E.Brčaninović 10, Meštrić 4, Ahmetović, Marčeta 13, Zukić, Imamović 5, Đulović 14.

Trener: M. Sović

 

GRADAČAC                                   63

SALINAS FALCONS         45

 

Dvorana Gradačački sajam u Gradačcu. Sudije: A. Bekrić (Brčko), M. Lasetović i A. Muharemović (Tuzla). Komesar: Z. Salković (Tuzla). Pet ličnih grešaka: Bartulović, Brkić (Salinas Falcons).

Rezultat po periodima: 63:45 (14:09, 13:16, 22:14, 14:06).

GRADAČAC: Dolarević 16, Hasanbašić 2, Arapović, Mujić 4, Hanić, Sarajlić 1, Mulić, Vuković 2, Bajramović 7, Taletović 11, Suljkanović, Ajkunić 20.

Trener: S. Tokić

SALINAS FALCONS: Suknaić, Bartulović 2, Šehanović 5, Brkić 7, Kaletović 7, Omerović 2, Dostović, Sarajlić 10, Zulić, Jašar 12, Islamović, Uzejrović, Hadžigrahić.

Trener: E. Musić

 

SREDNJOŠKOLAC           35

TRAVNIK                            43

 

Sportska dvorana u Kaknju. Sudije: A. Pašalić (Zenica), A. Gasal (Travnik) i M. Čabro (N. Travnik). Komesar: Z. Bojić (Kakanj). Pet ličnih grešaka: Ganić (Srednjoškolac), Štrakić (Travnik).

Rezultat po periodima: 35:43 (07:02, 10:15, 04:12, 14:14)

SREDNJOŠKOLAC: A. Neimarlija 8, Alešević, Josipović 3, Šahinović 6, Ganić 3, Bešić, Škulj, Jerkić 4, Mušija 4, Kajtazović, Rožajac 5, Šoše 2.

Trener: D. Traup

TRAVNIK: Huseinspahić 8, Šeperović, Durmić 7, Štrakić 4, Jahić, Dautović, Ganibegović 2, Bajo, Smajlović 5, Salkica, Perenda 3, Haseljić 14.

Trener: F. Karač

 

LITVA                                  55

OKK SLOBODA                 109

 

Gradska dvorana u Banovićima. Sudije: M. Avdić (Tuzla), J. Beganović (Srebrenik) i B. Kovačević (Tuzla). Komesar: M. Kovačević (Tuzla). Pet ličnih grešaka: Demirović (Litva), Latifagić (OKK Sloboda).

Rezultat po periodima: 55:109 (15:25, 13:35, 12:24, 15:25)

LITVA: Demirović 3, Šehić 1, Mulahalilović 15, A. Đerzić,  D. Đerzić 18, Džananović 5, Imširović 4, Mujkić, Muratović,  Sulejmanović 4, Lisičić 5.

Trener: M. Lisičić

OKK SLOBODA: Ibračević 11, Jahić 3, Arnautalić 23, Radić 14, Ahmedić 5, Marijan 4, Latifagić 11, Džambić 5, Grošić 11, Tanasilović 18, Pejić 2, Marjanović 2.

Trener: A. Hodžić

 

ODŽAK                     79

OKK ZENICA         68

 

Dvorana srednje škole u Odžaku. Sudije: S. Nožinović, N.Sejdinović, A. Selimović (Svi iz Tuzle).  Komesar: N. Ćudić (Tuzla). Pet ličnih grešaka: Fazlić (Odžak).

Rezultat po periodima: 79:68 (13:17, 27:17, 24:07, 15:27).

ODŽAK: A. Jupić, Osmanović, K. Omerbašić 8, I.Topalović 5, Dž. Emić 3, Hodžić-Mehić, Džananović 2, M.Topalović 6,  I. Jupić 20, Kovač 12, Fazlić 23, Hasanović.

Trener: M. Jupić

OKK ZENICA: Martinović 5, Mutnica 2, V. Hamzić 10, Hasić 3, Milovanović 22, N. Hamzić, Šabanović, Taletović, Santa-Reis 12, Tadić 6, Gazić 8, Jašarević.

Trener: M. Martinović

 

10 najboljih strijelaca A2 lige Sjever

 

 

Rb.

Ime i prezime

Klub

Uk. poena

Br. ut

Prosjek

1

Adi Sarajlić S. Falcons

49

2

24,5

2

Siniša Protić Bihać

49

2

24,5

3

Adnan Arnautalić OKK Sloboda

46

2

23

4

Armin Ajkunić Gradačac

40

2

20

5

Amir Kulenović  Bihać

35

2

17,5

6

Armin Haseljić Travnik

34

2

17

7

Enes Latifagić OKK Sloboda

32

2

16

8

Adnan Mulahalilović Litva

32

2

16

9

Kemal Omerbašić Odžak

28

2

14

10

Elnad Kovač Odžak

31

2

15,5

 

 

Kolo : 3     03/04.12.2011.
11 OKK SLOBODA OKK ZENICA
12 TRAVNIK LITVA
13 STUDENT FALCONS SREDNJOŠKOLAC
14 ŽIVINICE 78 DINO KAFA GRADAČAC
15 GRADINA KOTEKS-TRICA BIHAĆ
  ODŽAK SLOBODAN

About Tesanj Net

Komentariši