IZVJEŠTAJI SA UTAKMICA II KOLA A2 LIGE GRUPA SJEVER

 

Rezultati 2. kola (19/20.11.2011):

 

TUZLA: OKK Sloboda – OKK Zenica                  91:44

TRAVNIK: Travnik – Litva                                    74:62

TUZLA: Salinas Falcons – Srednjoškolac               84:83

ŽIVINICE: Živinice 78 Dino Kafa  – Gradačac     91:53

TEŠANJ: Gradina Koteks Trica – Bihać                 73:82  

Odžak – Slobodan                           

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1.

OKK SLOBODA

3

3

0

301

145

+156

6

2.

TRAVNIK

3

3

0

190

155

+35

6

3.

BIHAĆ

3

3

0

251

229

+22

6

4.

ŽIVINICE 78 DINO KAFA

3

2

1

245

181

+64

5

5.

ODŽAK

2

2

0

166

133

+33

4

6.

SALINAS FALCONS

3

1

2

218

239

-21

4

7.

GRADAČAC

3

1

2

174

209

-35

4

8.

SREDNJOŠKOLAC

3

0

3

164

224

-64

3

9.

LITVA

3

0

3

182

270

-88

3

10.

GRADINA KOTEKS TRICA

2

0

2

125

169

-44

2

11.

OKK ZENICA

2

0

2

112

170

-58

2

 

 

OKK SLOBODA                 91

OKK ZENICA                     44

 

Dvorana SKPC Mejdan u Tuzli. Sudije: F. Ališehović, M. Lasetović i A. Muharemović (svi iz Tuzle). Komesar: N. Ćudić (Tuzla)

Rezultat po periodima: 91:44 (23:06, 20:08, 25:13, 23:17).

OKK SLOBODA: Ibračević 13, Jahić 13, Arnautalić 5, Radić 2, Ahmedić 12, Latifagić 9, Džambić 11, Grošić 10, Tanasilović 14, Gološ, Bradvić 2, Pejić .

Trener: A. Hodžić

OKK ZENICA: Martinović 3, Mutnica 5, V. Hamzić 11, Škaljo 2, Milovanović 6, N. Hamzić, Mlinarić, Taletović, Šantja-Reis 11, Tadić, Gazić 2, Jašarević 4.

Trener: M. Martinović

 

TRAVNIK                74                              

LITVA                      62                              

 

Sala OŠ Travnik. Sudije: D. Pripoljac (Zenica), A. Gasal (Travnik) i M. Čabro (N. Travnik). Komesar: S. Pilavić (Travnik). Pet ličnih grešaka: Smajlović, Jašić (Travnik), Demirović, Lisičić (Litva).

Rezultat po periodima: 74:62 (20:17, 17:10, 18:17, 19:18).

TRAVNIK: Huseinspahić 5, Šeperović 2, Durmić, Štrakić 20, Jahić, Bajo, Ganibegović, Smajlović 10, Salkica 2, Perenda, Haseljić 15, Jašić 20.

Trener: F. Karač

LITVA: Demirović 6, Šehić 2, Mulahalilović 18, A. Đerzić, D. Đerzić 27, Džananović, Imširović 1, Muratović,  Lisičić 8.

Trener: M. Lisičić

 

 

SALINAS FALCONS         84

SREDNJOŠKOLAC           83

 

Univerzitetska dvorana u Tuzli: Sudije: d. Kunosić, D. Efendić i B. Kovačević (svi iz Tuzle). Komesar: S. Pirić (Tuzla). Pet ličnih grešaka: Brkić, Kaletović, Suljagić  (Salinas Falcons), Kavaz (Srednjoškolac).

Rezultat po periodima: 84:83 (20:14, 28:19, 19:20, 17:30).

SALINAS FALCONS: Suknaić 4, Bartulović 4, Šehanović 3, Brkić 4, Suljagić 9, Kaletović 16, Omerović 9, Mujanović, Jusufović, Sarajlić 23, Jašar 12, Islamović.

Trener: E. Musić

SREDNJOŠKOLAC: A. Neimarlija 8, Alešević 12, Josipović 3, Šahinović 13, Bešić, Kavaz 23, Merdanović 7, Škulj, Jerkić 14, Kajtazović 7, Šoše.

Trener: D. Traup

 

ŽIVINICE 78 DINO KAFA           91

GRADAČAC                                              53

 

Gradska dvorana u Živinicama. Sudije: A. Bekrić (Brčko), J. Beganović (Srebrenik) i A. Selimović (Tuzla). Komesar: S. Selmanović (Tuzla)

Rezultat po priodima: 91:53 (20:10, 25:15, 20:15, 26:13).

ŽIVINICE 78 DINO KAFA: Košpić 11, Š. Brčaninović, Taletović 13, Musić 2, Mušanović, E. Brčaninović 16, Meštrić 4, Ahmetović 13, Marčeta 11, Zukić 6, Imamović 2, Đulović 13.

Trener: M. Sović

GRADAČAC: Dolarević 6, Hasanbašić, Arapović 12, Mujić 6, Hanić, Sarajlić, Mulić 3, Vuković, Bajramović 2, Taletović 8, Čičić, Ajkunić 16.

Trener: S. Tokić

 

 

GRADINA KOTEKS TRICA       73

BIHAĆ                                              82

 

Sportska dvorana u Tešnju. Sudije: A. Avdić (Zenica), T. Kavazović (Tešanj) i S. Preldžić (Žepće). Komesar: S. Krdžalić (Žepće). Tehnička greška: Juričić (Bihać). Pet ličnih grešaka: Hadžismajlović, Zukanović, Muminović(Gradina Koteks Trica), Mlinarević (Bihać).

Rezultat po priodima: 73:82 (13:14, 14:18, 18:20, 28:30).

GRADINA KOTEKS TRICA: Hotić, Bahtić 2, Handžić, Kasun 7, Ćostović 2, Hadžismajlović 6, Čehajić 2, A. Muminović 4,  Mujanović 2, K. Muminović 13, V. Dragonjić 18, Zukanović 17.

Trener: M. Dragonjić

BIHAĆ: Ljuca, Pandžo 8, Kasić, Kulenović 23, Keranović, Protić 22, Juričić 14, Bosnić, Mlinarević 10, Hadžić, Zvonar 5.

Trener: B. Kosatica

 

10 najboljih strijelaca A2 lige Sjever

 

 

Rb.

Ime i prezime

Klub

Uk. poena

Br. ut

Prosjek

1

Adi Sarajlić S. Falcons

49

2

24,5

2

Siniša Protić Bihać

49

2

24,5

3

Adnan Arnautalić OKK Sloboda

46

2

23

4

Armin Ajkunić Gradačac

40

2

20

5

Amir Kulenović Bihać

35

2

17,5

6

Armin Haseljić Travnik

34

2

17

7

Enes Latifagić OKK Sloboda

32

2

16

8

Adnan Mulahalilović Litva

32

2

16

9

Kemal Omerbašić Odžak

28

2

14

10

Elnad Kovač Odžak

31

2

15,5

 

 

Kolo : 4     10/11.12.2011.
16 GRADAČAC GRADINA KOTEKS -TRICA
17 SREDNJOŠKOLAC ŽIVINICE 78 DINO KAFA
18 LITVA STUDENT FALCONS
19 OKK ZENICA TRAVNIK
20 ODŽAK OKK SLOBODA
  BIHAĆ SLOBODAN

About Tesanj Net

Komentariši