IZVJEŠTAJI SA UTAKMICA VII KOLA A2 LIGE GRUPA SJEVER

 

Rezultati 7. kola (14/15.01.2012):

 TUZLA: OKK Sloboda – Salinas Falcons                     109:58

ŽIVINICE: Živinice 78 Dino Kafa – Odžak      67:51  

TEŠANJ: Gradina Koteks Trica – OKK Zenica            68:60

BIHAĆ: Bihać – Litva                                     20:0

GRADAČAC: Gradačac – Srednjoškolac                   90:76

Travnik – Slobodan

 

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1.

ŽIVINICE 78 DINO KAFA

7

6

1

539

436

+103

13

2.

BIHAĆ

6

6

0

469

384

+85

12

3.

OKK SLOBODA

6

5

1

603

353

+250

11

4.

TRAVNIK

6

5

1

398

390

+8

11

5.

ODŽAK

6

4

2

467

438

+29

10

6.

GRADAČAC

6

3

3

425

478

-53

9

7.

SALINAS FALCONS

7

2

5

484

582

-98

9

8.

GRADINA KOTEKS TRICA

6

2

4

424

479

-55

8

9.

LITVA

7

2

5

438

499

-61

8 (-1)

10.

SREDNJOŠKOLAC

7

0

7

451

567

-116

7

11.

OKK ZENICA

6

0

6

360

452

-92

6

 

* UT – Broj odigranih utakmica, POB – Broj ostvarenih pobjeda, POR – Broj poraza, KPO – Broj postignutih poena, KPR – Broj primljenih poena, KR – Koš razlika, BOD – Broj Bodova.

 

 

OKK SLOBODA                       109     

SALINAS FALCONS    58

 

Mala dvorana SKPC Mejdan u Tuzli. Sudije: D. Efendić, A. Selimović i S. Bujak (Tuzla). Komesar: S. Pirić (Tuzla). Tehnička greška: Grošić (OKK Sloboda), Suknaić (Salinas Falcons). Pet ličnih grešaka: Marijan (OKK Sloboda), Suknaić, Suljagić (Salinas Falcons).

Rezultat po periodima: 109:58 (31:13, 26:26, 27:10, 25:14).

OKK SLOBODA: Ibračević 13, Jahić 10, Arnautalić 7, Radić 8, Ahmedić 4, Marijan 4, Latifagić 15, Džambić 17, Grošić 7, Tanasilović 15, Bradvić 2, Pejić 7.

Trener: A. Hodžić

SALINAS FALCONS: Suknaić, Bartulović 6, Šehanović, Kaletović 4, Omerović 2, Uzejrović, Mujanović, Jusufović 2, Suljagić 4, Sarajlić 35, Zulić, Jašar 5.

Trener: E. Musić

 

 

ŽIVINICE 78 DINO KAFA        67                   

ODŽAK                                               51                   

 

Gradska dvorana u Živinicama. Sudije: M. Avdić (Tuzla), A. Bekrić (Brčko) i A. Muharemović (Tuzla). Komesar: E. Hadžialjević (Tuzla).Tehnička greška:Džananović (Odžak).

Rezultat po priodima: 67:51 (19:11, 12:10, 17:14, 19:16).

ŽIVINICE 78 DINO KAFA: Košpić, Korkutović 5, Selimović, Musić, Mušanović 10, E. Brčaninović 7, Meštrić 11, Ahmetović , Marčeta 12, Zukić, Imamović 10, Đulović 12.

Trener: M. Sović

ODŽAK: Hasanović, A. Omerbašić, K. Omerbašić 14, I.Topolović 15, Dž. Emić 7, Hodžić-Mehić 2, Džananović 3, M.Topolović 3, Trepčić, Kovač 5, E. Fazlić 2, Z. Emić.

Trener: M. Jupić

 

GRADINA KOTEKS TRICA      68       

OKK ZENICA                          60

 

Sportska dvorana u Tešnju. Sudije: T. Kavazović (Tešanj), M. Marjanović i A. Delić (Zenica). Komesar: J. Hurtić (Doboj). Pet ličnih grešaka: Zukanović (Gradina Koteks Trica), Šantja-Reis (OKK Zenica).

Rezultat po priodima: 68:60 (13:07, 16:16, 27:18, 12:19).

GRADINA KOTEKS TRICA: Hotić, Bahtić 2, Handžić, Ćostović 10, Čehajić, Bešo 1,  Srkalović 8, A. Muminović 2, Zukanović 10, K. Muminović 11, V. Dragonjić 12,  Kasun 12,.

Trener: M. Dragonjić 

OKK ZENICA: Martinović 2, Mutnica, V. Hamzić 15, Milanović 15, N. Hamzić, Škaljo, Šabanović 6, Šanta-Reis 4, Tadić 2, Gazić 13, Jašarević 8.

Trener: M. Martinović

 

BIHAĆ             20                                                      

LITVA  0

 

Ekipa KK Litva nije doputovala na utakmicu te se ista registruje službenim rezultatom.

 

GRADAČAC                            90                   

SREDNJOŠKOLAC      76

 

Dvorana Skenderija u Gradačcu. Sudije: N. Sejdinović, M. Lasetović (Tuzla) i J. Džananović (Odžak). Komesar: A. Halilčević (Odžak). Pet ličnih grešaka: Kukuruzović, Ajkunić (Gradačac).

Rezultat po periodima: 90:76 (19:19, 18:16, 31:19, 22:22).

GRADAČAC: Dolarević 13, Hasanbašić, Arapović 16, Mujić 15, Hanić 2, Trakić 2, Kukuruzović 4, Vuković 2, Bajramović 2, Taletović 8, Huskić, Ajkunić 26.

Trener: S. Tokić

SREDNJOŠKOLAC: A. Neimarlija 1, Merdanović 7, Alešević 21, Šahinović 7, Bešić, Jerkić 26, Mušija 11, Kajtazović 3.

Trener: D. Traup

 

 

 

 

10 najboljih strijelaca A2 lige Sjever

 

Rb.

Ime i prezime

Klub

Uk. poena

Br. ut

Prosjek

1

Adi Sarajlić S. Falcons

183

7

26,1

2

Siniša Protić Bihać

129

5

25,8

3

Adnan Mulahalilović Litva

129

6

21,5

4

Elnad Kovač Odžak

116

6

19,3

5

Amir Kulenović  Bihać

109

5

21,8

6

Dino Đerzić Litva

102

6

17

7

Armin Haseljić Travnik

98

6

16,3

8

Omer Kaletović Salinas Falcons

96

7

13,7

9

Adnan Arnautalić OKK Sloboda

95

6

15,8

10

Armin Ajkunić Gradačac

94

5

18,8

 

 

Kolo : 8     21/22.01.2012.
36 LITVA GRADAČAC
37 OKK ZENICA BIHAĆ
38 ODŽAK GRADINA KOTEKS-TRICA
39 OKK SLOBODA ŽIVINICE 78 DINO KAFA
40 TRAVNIK STUDENT FALCONS
  SREDNJOŠKOLAC SLOBODAN

 

 

 

About Tesanj Net

Komentariši