Naši mladi rukometaši odigrali neriješeno.

Jučer (subota, 11.03.2017. godine) su naši mladi rukometaši iz RK “Bosna TS” Tešanj, u okviru Omladinske rukometne lige “Sjever”,  na svom terenu u sportskoj dvorani JU “SRC” Tešanj, odigrali prvenstveni meč protiv gostiju iz Maglaja, ekipom RK “Maglaj”.

Neriješen ishod 18:18, u jednoj veoma zanimljivoj i do kraja neizvjesnoj utakmici. Prvo poluvrijeme proteklo je u laganoj dominaciji gostiju da bi završilo rezultatom 6:10. Od polovine drugogg poluvremena,  domaća ekipa se budi i ubacuje u višu brzinu. Prednost gostiju se lagano topi a domaća ekipa, i pored nekoliko tehničkih grešaka, u zadnjim minutama stiže do izjednačenja i veoma važnog boda.

Za domaću ekipu, Duđak je postigao 7 golova, Bodulica 4, Bašić 3, a raspoložen je bio i golman Hojkurić, dok su kod Maglaja najefikasniji bili Kahriman sa 6 i Kendić sa 5 postignutih golova.

Čestitke objema ekipama na prikazanoj fer i korektnoj igri.

U narednom kolu naši mladi rukometaši gostuju u Zavidovićima.