Sedmo kolo Lige mladih ZDK za košarkaše.

Ovog vikenda na programu je sedmo kolo košarkaške Lige mladih ZDK, u kojoj se takmiče omladinske selekcije naših klubova: Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj, Ženskog košarkaškog kluba Tešanj i Košarkaškog kluba “Basketball Heroes” Tešanj.

Budući da se u ovoj ligi određene ekipe takmiče sa jednom ili dvije selekcije, tako je i raspored utakmica kombinovan pa ekipe koje imaju sve selekcije u jednom kolu mogu imati različite rasporede po selekcijama.

U ovom kolu, očekuje nas međusobni susret kadetskih i juniorskih selekcija naših klubova KK “Gradina” Tešanj  i ŽKK Tešanj – utakmice se igraju u subotu, 16.12.2017. godine, u fiskulturnoj sali Osnovne škole “Huso Hodžić” u Tešnju, sa početkom u 10:00 sati – kadeti, i u 11:30 sati – juniori.

Pioniri i pretpioniri “Gradine” dočekuju svoje vršnjake iz Maglaja, i ove utakmice se igraju u subotu, u fiskulturnoj sali Osnovne škole “Huso Hodžić” u Tešnju, nakon utakmica kadetskih i juniorskih selekcija.

KK “Basketball Heroes” Tešanj – pretpioniri u ovom kolu igraju u Zenici, protiv selekcije KK “Ten” Zenica.

Sretno.

O Sportski savez Opcine Tesanj