Sretan Vam 15. januar – Dan vozača i mehaničara

Dan vozača
Dan vozača

Širom svijeta, 15. januar se obilježava kao Dan  vozača i mehaničara, a ta tradicija se na našim prostorima obilježava još od davne 1960. godine, kada je Josip Broz Tito postao počasni član Saveza vozača Jugoslavije.

Tradicija obilježavanja nije prestala ni danas, kada se širom Bosne i Hercegovine kolonama vozila podsjeća na ovaj Dan, pa tako i na prostoru naše općine Tešanj.

Vozačima, mehaničarima naše općine i širom Bosne i Hercegovine, u povodu 15. januara-Dana vozača i mehaničara, želim još puno pređenih kilometara, sigurnu cestu, puno zdravlja i  sreće, u poslovnom i porodičnom životu.

 

                                                              

                                                            Predsjednik OO SDP BiH Tešanj
                                                             Senad S. Subašić

O OO SDP Tesanj