Liga mladih ZDK za košarkaše: Rezultati 20. kola.

Proteklog vikenda igrano je 20. kolo košarkaške Lige mladih Zeničko-dobojskog kantona, u kojoj se takmiče muške omladinske selekcije naših klubova, Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj i Ženskog košarkaškog kluba Tešanj.

Budući da se u ovoj ligi određene ekipe takmiče sa različitim brojem selekcija, tako je i raspored utakmica kombinovan pa ekipe koje imaju sve selekcije u jednom kolu mogu imati različite rasporede po selekcijama.

Od naših ekipa, utakmice su odigrali juniori i kadeti KK Tešanj, dok su selekcije “Gradine” odgodile svoje utakmice zbog školskog općinskog takmičenja u košarci, koje se takođe igralo proteklog vikenda. Nažalost, obje selekcije KK Tešanj ubilježile su poraze:

JUNIORI: KK Tešanj – KK “Vukovi” Zenica 71:84

KADETI: KK Tešanj – KK “Vukovi” Zenica 37:68

O Sportski savez Opcine Tesanj