XXIII kolo Druge nogometne lige FBiH – grupa “Centar”: Rezultati i tabela.

Vikend iza nas bio je obilježen i utakmicama 23. kola Druge nogometne lige Federacije BiH – grupa “Centar”, u sezoni 2018/2019. u kojoj se takmiče naši klubovi FK “Borac” Jelah i NK “Pobjeda” Tešanjka.

U okviru ovog kola naše ekipe upisale su ubjedljive pobjede, “Borac” je na svojim “Šibovima” deklasirao ekipu “Žepča” (6:1), kao i “Pobjeda” koja je na “Topoliku” na Tešanjci savladala “Jedinstvo” iz Ljubinića rezultatom 3:0.

U nastavku donosimo rezultati svih utakmica i tabela nakon 23. kola:

JELAH: Borac – Žepče, 6:1,
TEŠANJKA: Pobjeda – Jedinstvo Ljubinići, 3:0,
VITKOVIĆI: Azot – Usora 3:0,

ZAVIDOVIĆI: Krivaja – Vis Simm-Bau Kosova 1:3,
SARAJEVO: Bosna Union – Natron Maglaj 3:0,
HADŽIĆI: Radnik – SAŠK Napredak Ilidža 3:2,
ILIJAŠ: Ilijaš – FAMOS Hrasnica 3:1,
Slobodna ekipa: Moševac.

O Sportski savez Opcine Tesanj