19. kolo Omladinske nogometne lige BiH – grupa “Centar B”: Rezultati i tabele.

Proteklog vikenda odigrano je 19. kolo takmičenja u Omladinskoj nogometnoj ligi BiH – grupa “Centar”, sezone 2018/2019. u kojoj nastupaju juniori i kadeti naših ekipa NK “TOŠK” Tešanj i FK “Borac” Jelah.

U okviru ovog kola, imali smo općinski derbi naših ekipa: selekcije “TOŠK”-a  su na tešanjskim “Lukama” ugostile svoje vršnjake iz FK “Borac” Jelah. bodovi su podijeljeni: kadeti TOŠK-a su bili bolji, kao i juniori Borca.

U nastavku rezultati svih utakmica i tabele nakon 19. kola:

KADETI:

TEŠANJ: TOŠK – Borac Jelah 3:1,
ŽEPČE: Žepče  NK Vitez 2:0,
DONJI VAKUF: Radnik – Novi Travnik 2:0,
BUGOJNO: Iskra – Krivaja Zavidovići 4:1,
VITEZ: FK Vitez – Travnik 0:1.

Slobodna ekipa: Kiseljak.

JUNIORI:

TEŠANJ: TOŠK – Borac Jelah 0:1,
ŽEPČE: Žepče  NK Vitez 3:4,
DONJI VAKUF: Radnik – Novi Travnik 3:1,
BUGOJNO: Iskra – Krivaja Zavidovići 3:1.

Slobodne ekipe: NK Kiseljak i FK Vitez.

O Sportski savez Opcine Tesanj