Omladinska nogometna liga BiH – grupa “Centar B”: Najava 21. kola.

Predstojeći vikend donosi nam 21. kolo takmičenja u Omladinskoj nogometnoj ligi BiH – grupa “Centar”, sezone 2018/2019. u kojoj nastupaju juniori i kadeti naših ekipa NK “TOŠK” Tešanj i FK “Borac” Jelah.

U okviru ovog kola obje naše ekipe su domaćini, “TOŠK” će na svojim “Lukama” ugostiti odgovarajuće selekcije “Krivaje” iz Zavidovića. Utakmice se igraju u subotu, 11.05.2019. godine, sa početkom u 10:00 sati (kadeti) i u 12:00 sati (juniori).

Omladinske selekcije “Borca” će na svojim “Šibovima” odmjeriti snage sa vršnjacima iz NK “Vitez”. Utakmice se igraju u nedjelju, 12.05.2019. godine, sa početkom u 10:00 sati (kadeti) i u 12:00 sati (juniori).

U nastavku raspored svih utakmica 21. kola:

TEŠANJ: TOŠK – Krivaja Zavidovići,
JELAH: Borac NK Vitez,
DONJI VAKUF: Radnik – Travnik,
VITEZ: FK Vitez – Kiseljak,
ŽEPČE: Žepče – Novi Travnik.

Slobodna ekipa: Iskra Bugojno.

About Sportski savez Opcine Tesanj