Hvala na povjerenju

Konačno su poznati rezultati Općih izbora BiH. Tim povodom OOSDPBiH Tešanj želi zahvaliti građankama i građanima naše Općine, prije svega, na odazivu na izbore i ponašanju tokom samog izbornog dana.

Zahvaljujući podršci građana – birača, OOSDPBiH Tešanj, kao i SDPBiH, je postigao zadati izborni cilj u potpunosti-biti najjača politička stranka u BiH i izabrati kandidata SDP-e BiH za člana Predsjedništva BiH.

Građani su prepoznali konzistentnu politiku SDPBiH, shvatili pogubnost dosadašnje retrogradne politike i društvenih odnosa u svim sferama života i rada u BiH i odlučili se za pozitivne promjene i novi početak za BiH.

Zato, čestitamo svim građankama i građanima BiH, posebno biračima u našoj općini, i zahvaljujemo na ukazanom povjerenju, a posebno omladini, mladim biračima, koji su prepoznali SDPBiH kao svoju političku opciju i odlučili da urade nešto dobro za sebe, za svoju budućnost.

Još jedanput hvala za dato povjerenje!

Predsjednik OOSDPBiH Tešanj
Dr. Sead Rožajac

O Tesanj Net

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *