BAJRAMSKA ČESTITKA

U povodu nastupajućeg velikog muslimanskog blagdana Kurban-bajrama, svim građanima i građankama naše općine želimo mir i lijepo raspoloženje, te da im skorija budućnost bude protkana zdravljem, veseljem i blagostanjem. Blagdani su odlična prilika da se zbližimo u dobru i zajedno veselimo životu, zato, radost Bajrama podijelimo sa rodbinom, prijateljima i komšijama. Posebno obradujmo našu djecu i omladinu, kako bi osjetili radost života i sačuvali se ružnih djela i navika. Muslimanima i mislimankama upućujemo najiskrenije i najtoplije želje i čestitke s riječima
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!
Predsjednik OOSDPBiH Tešanj
Dr. Sead Rožajac

U povodu nastupajućeg velikog muslimanskog blagdana Kurban-bajrama, svim građanima i građankama naše općine želimo mir i lijepo raspoloženje, te da im skorija budućnost bude protkana zdravljem, veseljem i blagostanjem. Blagdani su odlična prilika da se zbližimo u dobru i zajedno veselimo životu, zato, radost Bajrama podijelimo sa rodbinom, prijateljima i komšijama. Posebno obradujmo našu djecu i omladinu, kako bi osjetili radost života i sačuvali se ružnih djela i navika. Muslimanima i mislimankama upućujemo najiskrenije i najtoplije želje i čestitke s riječima
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

Predsjednik OOSDPBiH TešanjDr. Sead Rožajac

O Tesanj Net

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *