Bosna iz Visokog prvak jesenjeg dijela

U poslednjem kolu Druge lige Centar ekipa TOŠK-a je izgubila u gostima od Bosne iz Sarajeva rezultatom 2-1.Jedini gol za goste je postigao Besic u drugom poluvremenu a dok je rezultat prvog poluvremena 2-0 za domačine.Vrijedno je spomenuti da ovu utakmicu vodio sudija koji je sudio i protiv Vratnika kada je TOŠK izgubio indentičnim rezultatom 2-1.Sudija u ovoj utakmici je poništio gostima iz Tešnja regularan pogodak dok su domači postigli svoj drugi pogodak iz nedozvoljene pozicije.

Da li če Uprava kluba podnijeti  žalbu na ovu  utakmicu ili če biti još  jedna u nizu gdje smo pokradeni.Ekipa Bosne iz Visokog na gostujuće utakmice vodi ekipu za snimanje utakmice što je se desilo i na Lukama u Tešnju gdje imaju svoj snimak utakmice za primjedbe i žalbe a tako da su i naši danas,bilo bih posla za Disciplinsku komisiju.

Ekipa Bosne je pobjedila golom iz jedanaesterca ekipu Rudara i tako zauzela prvo mjesto na tabeli s 33 osvojena boda dok je drugoplasirana ekipa TOŠK-a iz Tešnja s 32 boda.

Ekipi TOŠK-a čestitamo na osvojenom drugom mjestu i mnogo uspjeha i pravednosti  u narednoj sezoni.