I naši mali zmajevi ostvaruju rezultate

P1000254

Zavirili smo na teren naših zmajeva koje predvodi nastavnik Ekrem Ibrahimović. Uprkos preprekama koje su svima nama ovih dana stajale na putu, oni su ostvarivali zavidne rezultate.

Počevši od općinskog takmičenja koje je 01.06. 2014. godine održano u Jelahu, naši učenici zauzeli su ubjedljivo prvo mjesto bez ijednog poraza i primljenog gola. Najbolji strijelac turnira bio je Aldin Salkić sa postignutih sedam golova, najbolji igrač bio je Selvedin Dubravac, dok se Mehmed Muminović proslavio kao najbolji golman. Pobijedili smo učenike iz osnovne škole Medakovo, Krndija, Kalošević, te u finalu i učenike iz OŠ “1. mart”, Jelah.

Iskrene čestitke našim učenicima kao i nastavniku Ekremu Ibrahimoviću

O Tesanj Net

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *