UČEŠĆE NAŠE GIMNAZIJE NA ŠESTOM SAJMU SREDNJIH ŠKOLA, FAKULTETA I ZAPOŠLJAVANJA

U četvrtak, 25. aprila 2019 u Sportsko-rekreativnom centru održan je 6.sajam srednjih škola, fakulteta i zapošljavanja na kojem se predstavila i naša škola Gimnazija “Musa Ćazim Ćatić” Tešanj. Osim učešća kao izlagači, naši učenici su pripremili i program samog otvorenja Sajma. Pored predstavljanja na štandu, učenici devetih razreda svih osnovnih škola na nivou Općine Tešanj su unutar prostorija Gimnazije bili u prilici pogledati mini- štandove na kojima su naši gimnazijalci predstavljali svoje aktivnosti na časovima u Gimnazijii, dok su unutar srca Gimnazije, u našoj školskoj biblioteci predstavljene prednosti gimnazijskog obrazovanja. Zadovoljni smo realizacijom i sadržajima ovogodišnjeg sajma.

O Gimnazija Musa Cazim Catic