GIMNAZIJSKI ASOVI

Kao i svih prethodnih godina i ove godine Sportski Savez Općine Tešanj dodijelio je priznanja onim najboljim. Među istaknutim sportistima nalaze se i učenici Gimnazije “Musa Ćazim Ćatić”. Priznanje za najuspješniju sportistkinju Općine Tešanj u kolektivnom sportu dodijeljeno je našoj maturantici Belmi Srkalović, ujedno i vođu seniorske ekipe odbojkaškog kluba u Tešnju. Također, priznanja za najuspješnije sportiste u kategoriji juniora pripala su: u kolektivnom sportu Sanjinu Kršić, te u pojedinačnom Ajdinu Salkićević. Sanjin Kršić je ujedno i vođa juniorske ekipe košarkaškog tima “Gradina” Tešanj, dok je Ajdin Salkičević dominantni junior i osvajač mnogih turnira ispred Karate kluba Tešanj. Pored svakodnevnih uspjeha i vrijednog rada u školi, naši učenici se mogu ponositi i uspjesima u oblasti sporta. To su naši ASOVI, naš ponos i jedni od najuspješnijih učenika naše škole. Čestitamo im na trudu i radu, te im želimo u budućnosti još mnogo uspjeha i zasluženih priznanja.

O Gimnazija Musa Cazim Catic