Druga nogometna liga FBiH – grupa “Centar”: Počinje proljetni dio takmičenja.

Vikend pred nama donosi početak proljetnog dijela takmičenja u okviru Druge nogometne lige Federacije BiH – grupa “Centar”, sezona 2019/20, u kojoj se takmiče naši klubovi FK “Borac” Jelah i NK “Pobjeda” Tešanjka.

Na programu je 16. kolo, u okviru kojeg su obje naše ekipe su na gostovanju, “Pobjeda” će u Moševac, a “Borac” u Visoko.

Važna napomena: Nadležni organi Nogometnog saveza Federacije BiH, uvažavajući odluke Nogometnog/fudbalskog saveza BiH, donijeli su odluku da se sve utakmice naredna dva kola u svim takmičenjima NS FBiH igraju bez prisustva gledalaca.

U nastavku donosimo raspored svih utakmica 16. kola:

VISOKO: Bosna  Borac Jelah,
MAGLAJ: Moševac – Pobjeda Tešanjka,

ZAVIDOVIĆI: Krivaja – Mošćanica Sarajevo,
ILIDŽA: Igman –  Žepče,
KOSOVA: Vis Simm-Bau – Azot Vitkovići,
TEŠANJKA: Usora – Natron Maglaj,
OLOVO: Stupčanica – SAŠK Napredak Ilidža,
ILIJAŠ: Ilijaš – FAMOS Hrasnica.

O Sportski savez Opcine Tesanj