Vrijedna donacija našoj školi od Mikrokreditne fondacije ¨Partner¨

Mikrokreditna fondacija „ Partner “ je od svog osnivanja aktivno uključena u društveno korisne projekte i kontinuirano pomaže humanitarne i društvene projekte , kao i institucije u zajednici u kojoj radi i djeluje. Ovoga puta odlučili su pomoći informatičkoj nastavi u školama ,donirali su 60 korištenih servera srednjim školama širom Bosne i Hercegovine. Ispred naše škole na konkurs je aplicirao profesor Sakib Ahmić i tako je Mješovita srednja škola, jedina škola na području općine Tešanj , dobila dva servera . Serveri će olakšati i unaprijediti izvođenje nastave iz informatičkih predmeta. Zahvaljujemo se Mikrokreditnoj fondaciji „Partner “ na ovoj vrijednoj donaciji , sretni smo što su došli u našu školu i uručili servere direktorici Jasminki Mujkanović i profesoru Sakibu Ahmić.

O Mjesovita srednja stru?na škola Tešanj