Liga mladih ZDK za košarkašice: Najava utakmica.

Vikend pred nama donosi nastavak takmičenja u okviru košarkaške Lige mladih Zeničko-dobojskog kantona za ženske omladinske selekcije naših klubova Košarkaškog kluba “Gradina” Tešanj i Ženskog košarkaškog kluba Tešanj.

Na programu je zaostala utakmica iz 6. kola, derbi naših ekipa u konkurenciji pionirki, koja je trebala biti odigrana prošlog vikenda ali je odgođena zbog bolesti igračica ŽKK Tešanj. Kadetkinje ŽKK Tešanj će, u okviru 7. kola, ugostiti vršnjakinje iz Zenice.

RASPORED:

  • Pionirke: ŽKK Tešanj – KK “Gradina” Tešanj.

Sportska dvorana JU “SRC” Tešanj, subota, 09.03.2019. godine u 11:45 sati.

  • Kadetkinje: ŽKK Tešanj – KŽK “Čelik” Zenica.

Sportska dvorana JU “SRC” Tešanj, subota, 09.03.2019. godine u 10:00 sati.

 

Sretno.

 

O Sportski savez Opcine Tesanj